Marek Niedźwiecki dopiero co złożył wypowiedzenie w radiowej Trójce, a na jaw już wychodzą niepokojące fakty. Jak podaje Pudelek, były członek zespołu Antyquariat– Tomasz Pawlak, opisał rzekome niestosowne działania polskich rozgłośni. Według niego dziennikarz pobierał pieniądze za trafienie na legendarną Listę Przebojów, co może udowodnić: On brał w latach 90. 20 tysięcy złotych za 3. miejsce na Liście Przebojów Trójki – napisał na swoim Facebooku, Pawlak.

Marek Niedźwiecki to legenda radia w Polsce, dziennikarz od prawie 40 lat pracuje w zawodzie, a jego Lista Przebojów to miejsce, gdzie każdy polski muzyk chce się znaleźć. Dziennikarz właśnie ogłosił, że odchodzi z radiowej Trójki. Były członek zespołu Antyquariat- Tomasz Pawlak insynuuje, że Niedźwiecki był skorumpowany i ma na to dowody.  

Marek Niedźwiecki odszedł z radiowej Trójki

Wszystko zaczęło się od głośnego odejścia dziennikarza z Polskiego Radia po wybuchu afery związanej z piosenką Kazika, co dokładnie opisaliśmy w jednym z naszych artykułów. W jego ślady poszedł również Hirek Wrona. To jednak nie koniec dramatów związanych z polską rozgłośnią. 

Głos w tej sprawie postanowił zabrać niejaki Tomasz Pawlak, znany pod pseudonimem Tomaldo Banjo, który postanowił zdradzić fakty z życia prezentera muzycznego, który z Trójką był związany od prawie 40 lat. Cały wpis został zrelacjonowany przez Pudelka:

On brał w latach 90. 20 tysięcy złotych za 3. miejsce na Liście Przebojów Trójki. O taką propozycję się otarł w latach 80. zespół Jeep, Cytrus, w latach dwutysięcznych Antyquariat. I to możemy udowodnić- podkreślił były członek zespołu. 

  1. Masz stary telewizor? Wychodzi urządzenie, które zrobi z nim „cuda”, znamy cenę
  2. Znaleziono zwłoki 30-letniego aktora. Obok leżało ciało jego partnerki, niewyobrażalna tragedia
  3. Gwiazda „M jak Miłość” jest załamana. Wszystko przez koronawirusa

Tomasz Pawlak przeprasza za ostre słowa

We swoim wpisie gwiazdor nie omieszkał również oczernić polskich stacji radiowych:

-Rynek muzyczny znam od podszewki i wiem, że nie był nigdy powiązany bezpośrednio z polityką. Niestety, był bardziej skorumpowany, niż myślicie... Rynek muzyczny siedzi w kieszeniach wielkich firm fonograficznych- przedstawił słowa Pawlaka Pudelek.  

Tomaldo Banjo szybko pożałował swojego obszernego wpisu w mediach społecznościowych, dlatego postanowił wydać oświadczenie dla swoich fanów:

-Przepraszam Państwa. Post pisałem do moich znajomych, nie sądziłem, że przybierze taki rozmiar wyświetleń. Żeby nie stać się ofiarą mediów, chroniąc swoją rodzinę, postanowiłem go zablokować- poinformował muzyk. 

Czy Marek Niedźwiecki został słusznie oskarżony? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marek Niedźwiecki
Fot. facebook.com/Tomaldo Banjo

Marek Niedźwiecki oskarżony przez Tomasza Pawlaka.

Marek Niedźwiecki
Fot. facebook.com/Tomaldo Banjo

Wpis gwiazdy szybko zniknął z sieci. 

Fot. MIREK NOWORYTA/AGENCJA SE MAREK NIEDZWIECKI W SWOJEJ AUDYCJI RADIOWEJ W TROJCE

Dramat Polskiego Radia trwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policja zatrzymała syna znanego adwokata. Trafił do aresztu, grozi mu nawet 5 lat więzienia
  2. Martyna Wojciechowska ma drugie oblicze. Wielu fanów nawet nie wiedziało
  3. 100 lat temu urodził się Jan Paweł II. Dziś już go z nami nie ma, ale nadal żyje w naszych sercach
  4. Krzyki 35-letniej kobiety słychać było całą noc. Nikt jej nie pomógł, doszło do tragedii
  5. Kot zniknął z domu i pokonał 2 tysiące kilometrów. Po 5 latach stało się niezwykłe
  6. Danuta Holecka „nie da się zastraszyć”. Ostatnie wydanie Wiadomości TVP przekroczyło kolejną granicę

Źródło: pudelek.pl 

 

Poprzedni artykułPogrzeb 16-letniej zamordowanej Kornelii K. Na mszy padły słowa, które poruszą każdego z nas
Następny artykułKulisy otwarcia salonów fryzjerskich. „Spojrzałam w lustro i zaczęłam wyć”
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.