Marek Perepeczko: kulturysta czy artysta? Patrząc na wizerunek aktora nietrudno pomyśleć, że był profesjonalnym atletą! Zwłaszcza jedno zdjęcie młodego gwiazdora pozostawia sporo wątpliwości. Nie możemy się napatrzeć!

Serialowy Janosik był obiektem westchnień niejednej kobiety – jego niezwykła uroda i wspaniałe ciało sprawiało, że pod fankami uginały się kolana! Marek Perepeczko: kulturysta czy artysta? Wielu miało naprawdę spore wątpliwości. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Marek Perepeczko: kulturysta czy aktor?

Podobno muskularne ciało Perepeczki często budziło pytanie, czy aby na pewno nie jest profesjonalnym kulturystą. On jednak wyglądał kiedyś zupełnie inaczej! Umięśniony aktor za młodu był wyjątkowo szczupły. Postanowił jednak coś z tym zrobić i wraz z kolegami zorganizowali sobie amatorską siłownię w piwnicy rodzinnego domu aktora na Mokotowie. Mieli wtedy nie więcej niż 15 lat! Po sztangę musieli pojechać do jednego z ostatnich kowali w mieście, udało im się jednak wszystko sprawnie zorganizować. Wraz z kolegami regularnie spotykali się w piwnicy, by wspólnie podnosić ciężary!

Dzięki domowym ćwiczeniom, gdy Marek Perepeczko zdawał do szkoły teatralnej, był już bardzo umięśniony. Jego muskuły budziły prawdziwy podziw – przystojny aktor sprawiał, że kobiety mdlały na jego widok! Marek Perepeczko: kulturysta byłby z niego wspaniały, jak aktor zainteresował się sportem?

Marek Perepeczko: sport był jego pasją

Gdy był jeszcze dzieckiem, aktor był bardzo szczupły i mizerny. Wielu straszyło go, że na pewno choruje na serce. To jednak okazało się nieprawdą, a kiedy ojciec zaprowadził go po raz pierwszy do klubu wioślarskiego, Perepeczko odkrył, że sport to jego prawdziwe powołanie!

– Biegałem dwa razy w tygodniu po kilkanaście kilometrów. Dla 15-latka był to spory wysiłek. Z biegów przerzuciłem się na koszykówkę. Andrzej Pstrokoński przyjął mnie do drużyny juniorów Legii. Miałem 16 lat, awansowałem do kadry juniorów Warszawy i otrzymałem nominację na reprezentanta kraju. Debiutowałem w meczu z Węgrami w hali krakowskiej Wisły – wspominał aktor.

Marek Perepeczko mógłby spokojnie zostać profesjonalnym kulturystą. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

marek perepeczko: kulturysta
filmpolski.pl

Marek Perepeczko: kulturysta czy aktor? Oba stwierdzenia byłyby prawdziwe!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułTorebki Zosi Chylak podbijają świat. Królują na Instagramie
Następny artykułGrażyna Torbicka wyjawiła, dlaczego odeszła z TVP po 31 latach. Jej słowa szokują
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.