Marek Piekarczyk doświadczył w życiu najgorszej traumy, która może przytrafić się kochającemu rodzicowi. Jak podaje pomponik.pl, artysta stracił dziecko z powodu nieodpowiedzialnego zachowania lekarzy. Wstrząsające wspomnienie: Zrobili sobie imprezkę na oddziale. To koszmar każdego ojca! Czy sprawcy odpowiedzieli za swój czyn?

Marek Piekarczyk wielokrotnie doświadczył w życiu uczucia rozpaczy. Jednak najgorsza z długiej listy jego traumatycznych doświadczeń była utrata dziecka. Czy malucha udałoby się ocalić, gdyby nie karygodne zaniedbanie lekarzy? Według ustaleń pomponik.pl, kiedy powierzony im chłopczyk odchodził z tego świata, oni, zamiast wykonywać swoje obowiązki… dobrze się bawili. Spotkała ich zasłużona kara? Decyzja załamanego ojca pozostaje niezrozumiała dla wielu osób. 

Marek Piekarczyk stracił dziecko?

Artysta nie miał jeszcze trzydziestu lat, kiedy ukochana oznajmiła, że spodziewa się dziecka. Niestety, radość młodych rodziców szybko zmieniła się w rozpacz. Chłopczyk o imieniu Michał przyszedł na świat zbyt wcześnie. 

Michał został umieszczony w inkubatorze. Niestety, noworodek nie dożył następnego dnia. Marek Piekarczyk twierdzi, że tamtej nocy lekarze nie dopilnowali malucha, ponieważ byli zajęci zabawą. 

– Michał urodził się trochę wcześniej, włożyli go do inkubatora i tej samej nocy umarł. Po prostu zrobili sobie imprezkę na oddziale i nie dopilnowali – czytamy na pomponik.pl

Dramat rodziców nie miał granic. Załamany ojciec osobiście przeniósł trumnę synka na cmentarz. Na początku Marek Piekarczyk planował złożyć pozew wobec winnych śmierci dziecka. Jednak muzyk zdobył się na heroiczny gest i… przebaczył lekarzom.

Czy Marek Piekarczyk ma dzieci?

Marek Piekarczyk i Ewa przetrwali trudne chwile, a nawet zdecydowali się na ślub. Para zdecydowała się także po raz kolejny postarać o dziecko. Ich szczęście nie miało granic, kiedy na świecie najpierw pojawił się Maciej, a sześć lat później Sonia. 

Artysta pragnął zapewnić swoim bliskim wszystko, co najlepsze. Z tego powodu zdecydował się występować w Stanach Zjednoczonych. Wkrótce do Piekarczyka dołączyła reszta rodziny. Amerykańskie realia spodobały im się na tyle, że postanowili zamieszkać za granicą na stałe. Niestety, szybko zaczęły się poważne kłopoty. Najpierw Piekarczyk rozstał się z Ewą, która zaczęła spotykać się z innym mężczyzną. Później syn zaczął sprawiać problemy wychowawcze. 

Po rozwodzie muzyk zdecydował się na powrót do kraju. Na szczęście los się do niego uśmiechnął – poznał swoją drugą żonę. Razem z partnerką wychowują ich wspólnego synka o imieniu Filip.

Wiedzieliście, że Marek Piekarczyk doświadczył w życiu tak wielkiej straty? Niewiele osób byłoby w stanie przebaczyć winowajcom! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marek piekarczyk
fot. screen z youtube.com The Voice of Poland

Marek Piekarczyk stracił swoje pierwsze dziecko.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIwona Pavlović żyła w tragicznych warunkach. Nie miała pieniędzy na ogrzewanie
Następny artykułJakiego wyznania jest Jurek Owsiak? Pytanie, które od lat budzi ciekawość
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.