Marek Torzewski: rak zaatakował znanego artystę. Polski tenor nigdy nie mówił o swoim dramacie, jednak niedawno jego córka zdradziła szczegóły. Kłopoty artysty nie kończą się na nowotworze.

Jakiś czas temu wokół artysty wybuchł skandal – jeden z najbardziej znanych polskich tenorów został oskarżony o kradzież. Afera trwa już jakiś czas, a artysta został w zeszłym miesiącu skazany. Teraz głos w tej sprawie zabrała jego córka, która ujawniła kulisy całego zamieszania. Marek Torzewski: rak bardzo utrudnia mu życie. Nad jego głową zawisły czarne chmury. 

Marek Torzewski: rak zaatakował artystę

Słynny polski tenor nie ma ostatnio łatwego życia. Afera o kradzież ciągnie się za nim od miesięcy, teraz na jaw wyszła także jego batalia z nowotworem. O wszystkim poinformowała córka muzyka, która twierdzi, że ojciec sam nigdy by nie opowiedział o swoich problemach ze zdrowiem.

– On jest w trudnej sytuacji zdrowotnej, bo jest osłabiony chorobą nowotworową. To już jakiś czas trwa. Ojciec nie jest osobą, która o tym opowiada, ale jest w takim momencie, że powinien mieć trochę więcej spokoju. Leczenie trwa. Nie chcę wchodzić w detale, ale jest to rak złośliwy – czytamy w rozmowie z Plejadą wypowiedź córki muzyka, Agaty.

Kim jest Marek Torzewski?

Artysta jest jednym z najbardziej znanych polskich tenorów i wykonawcą takich przebojów jak Do przodu, Polsko – hymnu polskiej reprezentacji. Jakiś czas temu śpiewak został oskarżony o zawłaszczenie sumy 4450 złotych. Wszystko przez zamienione przez organizatorów faktury.

Tenor miał otrzymać fakturę innego muzyka, a na prośbę o zwrot pieniędzy rzekomo odmówił. Pod koniec kwietnia bieżącego roku muzyk został skazany za kradzież, jego córka jednak uważa, że niesłusznie. Broniąc ojca zdradziła, że Marek Torzewski walczy nie dość, że z sądem, to jeszcze ze złośliwym nowotworem.

– Sytuacja nie jest łatwa dla niego i całej rodziny. Nikt nie jest przygotowany na taką chorobę, a to wszystko trwa już parę długich miesięcy – tłumaczy w rozmowie z Plejadą, po czym dodaje – W normalnych warunkach, w dobrym stanie zdrowia, odznaczałby się dobrą odpornością i odwagą, ale każdy jest człowiekiem. Jego dotyka zwłaszcza to, że sprawa jest nieprawdziwa, a on nie ma prawa do obrony i każdy bierze pod uwagę tylko jedną stronę.

Córka tenora wyznaje także, że o całej sprawie dowiedziała się wraz z rodziną dopiero z mediów i apeluje o odrobinę wyrozumiałości dla ukochanego ojca, którego zamierza bronić w tych trudnych chwilach. Marek Torzewski: rak i tocząca się sprawa o kradzież z pewnością są dla niego trudne. Miejmy nadzieję, że wszystko rozegra się pomyślnie dla artysty.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marek torzewski: rak
kadr z teledysku Nie oczekuję już

Marek Torzewski: rak, a do tego batalia w sądzie – życie muzyka nie jest ostatnio usłane różami.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMateusz z Fit Lovers uszkodził kręgosłup fance! „Żałuję tego z każdą sekundą”
Następny artykułMity o kotach. 7 najczęściej powielanych mitów na temat kotów
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.