Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Margaret całuje piękną brunetkę. Zdjęcie wywołało w sieci szum
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 12.02.2021 20:12

Margaret całuje piękną brunetkę. Zdjęcie wywołało w sieci szum

Margaret
fot. eastnews,pl/TRICOLORS

Do sieci trafiło nietypowe zdjęcie z Margaret i piękną brunetką w roli głównej. Obie kobiety zostały przyłapane w zmysłowym pocałunku, co bardzo zdziwiło fanów zamężnej piosenkarki. O co tak naprawdę chodzi? Okazuje się, że piękna brunetka to tak naprawdę Natalia Szroeder, a ich wspólna fotografia to kadr z klipu do piosenki Sold out.

Margaret wie, jak narobić szumu wokół swojej osoby. Artystka kolejny raz zwróciła na siebie uwagę wszystkich, a to wszystko w związku z jej najnowszym klipem, nad którym pracowała z Natalią Szroeder.

Margaret przyłapana na pocałunku z kobietą

W sieci pojawiło się zmysłowe zdjęcie dwóch artystek, które wywołało prawdziwy szum. Na fotografii możemy podziwiać Margaret i Natalię Szroeder. Obie panie są ubrane w białe suknie ślubne. Obie również przyozdobiły swoje głowy długim welonem. W dłoniach trzymają bukiet kwiatów, niczym panny młode.

Artystki wyglądają, jakby za moment miały zamiar stanąć przed ołtarzem, przysięgając miłość, wierność i uczciwość małżeńską aż do śmierci.

Ślubny obrazek jest jednak zwiastunem czegoś zupełnie innego. Ten zmysłowy kadr pochodzi z najnowszego klipu zatytułowanego: Sold out. Kawałek promuje najnowszy album Margaret zatytułowany Maggie Vision.

Trzeba przyznać, że obie panie w tiulowych kreacjach prezentują się nieziemsko. Nasze zdanie podzielają również internauci, którzy szeroko komentowali Sold out. Klip znajdujący się na YouTubie obejrzało już ponad 18 tys. internautów.

Odważny teledysk Margaret i Natalii Szroeder

Internauci nie mogli wyjść z podziwu, oglądając wideoklip z Margaret i Natalią Szroeder w roli głównej. Duet uzyskał oczekiwany efekt, internet oszalał.

Pikanterii dodała oczywiście słynna fotografia, która zapowiedziała, czego można się spodziewać. Całujące się artystki bez wątpienia zachęciły fanów do sprawdzenia, tego co przygotowały.

W najnowszym teledysku Margaret prezentuje się zupełnie inaczej, niż jeszcze jakiś czas temu. Gwiazda na początku swojej kariery kreowała się na cukierkową gwiazdę muzyki pop. Teraz jej wizerunek jest zupełnie inny. Klip Sold out pokazuje to w pełnym wymiarze, gwiazda u boku Natalii Szroeder zrobiła prawdziwe show. Internauci mają podobne zdanie:

-Ten klip to jest inny level, przysięgam

-Duet marzenie

Jaki ten teledysk jest świetny! Praca kamer to mistrzostwo, brawo! Obydwie dziewczyny świetnie wypadają, a płyta Margaret jest rewelacyjna, zero skipów – pisali fani artystek.

Niestety, nie wszystkie gwiazdy mają powody do radości. Dziś pisaliśmy o synu Michała Wiśniewskiego, który zwrócił się z prośbą o pomoc, więcej możecie przeczytać >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: