Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielki sekret Margaret ujawniony. Padły bardzo bezpośrednie słowa, przesadziła?
Karina Sulich
Karina Sulich 12.08.2020 22:36

Wielki sekret Margaret ujawniony. Padły bardzo bezpośrednie słowa, przesadziła?

margaret
Fot. TRICOLORS/East News

Margaret zniknęła z mediów na wiele miesięcy, a kiedy wróciła, na przemian wzbudzała wśród swoich fanów raz zachwyt, raz zaniepokojenie, a w sieci co chwila pojawiały się informacje na temat jej zdrowia. Czy Margaret ma depresję? Czy zmaga się z poważną chorobą? Co dzieje się z artystką? Wielki sekret piosenkarki w końcu został ujawniony. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał.

Od początku roku w życiu Margaret zaszło wiele zmian. Artystka ogłosiła przerwę w karierze i wzięła szamański ślub ze swoim partnerem, raperem KaCeZet, aż w końcu wróciła do mediów społecznościowych i pracy. Zmiana, jaka w niej zaszła wywołała wiele spekulacji, teraz już wszystko jest jasne.

Sekret Margaret wyszedł na jaw

Kiedy Margaret wróciła do świata mediów społecznościowych i pracy, internauci i fani piosenkarki zwrócili uwagę na jedną rzecz, która szczególnie ich zaniepokoiła. Gwiazda znacznie schudła, w czym wielu, po połączeniu kropek, doszukiwało się problemów z depresją lub ciężkiej choroby. Na szczęście, nic bardziej mylnego.

Nie mam depresji, spoko jest mi. Tak gadają. Wierz mi albo wierz im – zafrapowała Margaret w jednym ze swoich najnowszych utworów, rozwiewając wszystkie podejrzenia fanów i wścibskich internautów.

Jednak dopiero teraz piosenkarka zdecydowała się na prawdziwie szczere wyzwanie, które dla niektórych może być naprawdę szokujące. Przesadziła?

  1. Niebezpieczny trend wśród zakochanych. Robią sobie krzywdę w imię miłości? Wstrząsające zdjęcia zalały internet
  2. Dziennikarka TVP Info nie wytrzymała. Odpowiada na niestosowne wypowiedzi

Margaret o swojej przemianie

Margaret, a właściwie Maggie, bo tak teraz określa siebie piosenkarka, zmieniła się nie tylko zewnętrznie. Jej twórczość również nabrała zupełnie innego brzmienia, a w swojej najnowszej piosence, postanowiła jeszcze bardziej otworzyć się przed słuchaczami i zdradziła swoją tajemnicę.

Ćwiczę formę i robię to bez dresu. Bardzo polecam seks zamiast fitnessu – wyznała śpiewająco Margaret.

I tak oto już wszystko jasne. Margaret nie ma problemów, nie ma depresji i nie choruje, a jej nowa, piękna sylwetka to zasługa wysiłku fizycznego, zupełnie innego od biegania na bieżni. W dodatku piosenkarka wydała znaczącą rekomendację. Co sądzicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

margaret

Margaret przeszła prawdziwą przemianę. Gwiazda zdradziła, że jej smukła sylwetka to zasługa nie fitnessu, a częstego współżycia.

margaret

W styczniu gwiazda wzięła szamański ślub z muzykiem KaCeZet.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP właśnie poinformowało, tragiczne wieści. Był ulubieńcem widzów, nie żyje
  2. Chciał się oświadczyć ukochanej. Po chwili stało się niewyobrażalne, wszyscy zamarli
  3. Mandaryna choruje na nieuleczalną chorobę. Jej życie wywróciło się do góry nogami, niszczy ją od środka
  4. Mama przyjrzała się zdjęciu synka i osłupiała. Było o krok od tragedii
  5. Jest nieziemski sposób. Możesz uprawiać borowiki w domu, kosmiczne zbiory zachwycą każdego

źródło: se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!