Margaret już wiele razy udowodniła, że bardzo dobrze radzi sobie na rynku międzynarodowym. Piosenkarka postanowiła teraz umocnić swoją pozycję w Szwecji, biorąc udział preselekcjach  Melodifestivalen. Szybko podbiła serca publiczności i teraz ma szanse reprezentować Szwecję na Eurowizji!

Jeszcze dwa lata temu Margaret, czyli Małgorzata Jamroży, brała udział w polskich preselekcjach do Eurowizji, jednak ostatecznie na konkurs pojechał Michał Szpak. Po przegranej Margaret stwierdziła, że „Eurowizja nie jest dla niej„. Teraz okazuje się, że najwyraźniej zmieniła zdanie. W sobotnich półfinałach Melodifestivalen wystąpiła z utworem „In My Cabana”, który jest porównywany z twórczością Rihanny czy Ariany Grande.

https://www.youtube.com/watch?v=pDGbBTDlKL4

ZOBACZ TEŻ: Czy Margaret jest lesbijką? Środowisko LGBT zadowolone odpowiedzią

Polka pojawiła się na scenie w błyszczącym pomarańczowym dresie. Występ był bardzo radosny i energetyczny, a sama piosenkarka wyluzowana i bez śladu tremy. Pozwoliła sobie nawet na flirt z finalistą skandynawskiej edycji You Can Dance – Danielem Koivunenem.

Szwedzi byli zachwyceni młodą piosenkarką i ostatecznie ta zajęła trzecie lub czwarte miejsce (organizatorzy konkursu nie podają dokładnej lokaty). To oznacza, że już  3 marca zawalczy w dogrywce. Jeśli jej występ znowu przypadnie do gustu publiczności, to wystąpi w finale preselekcji.

Okazuje się, że Margaret nie chce reprezentować Szwecji podczas finałów Eurowizji.

ZOBACZ TEŻ: Skandal w „Taniec z Gwiazdami”! Popek grozi swojej partnerce

– Dobrze jest się pojawić na Melodifestivalen, bo to jest jeden z większych festiwali w Szwecji, dlatego też tam jestem. Broń boże nie chcę reprezentować Szwecji w konkursie Eurowizji. Jestem tam tylko po to, żeby się pokazać i powiedzieć „Hej, to ja!”. I to tyle – mówiła Margaret w rozmowie z JastrzabPost.

 

Myślicie, że Margaret ma szansę reprezentować Szwecję podczas finału w Lizbonie?

 

Źródło: fakt.pl

 

Zobacz zdjęcia:

https://www.instagram.com/p/BfA0ccUF-p2/?taken-by=margaret_official

ładowanie...

Zobacz również