Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Margaret zmieniła fruzurę! Wygląda jak Lady Gaga
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 23.05.2018 17:23

Margaret zmieniła fruzurę! Wygląda jak Lady Gaga

Margaret: imię i nazwisko
Fot: Instagram.com

Małgosia Jamroży znana wszystkim jako Margaret znów zmieniła fryzurę. Ekscentryczna piosenkarka, już nie pierwszy raz zaskakuje nas swoim wyglądem i stylizacjami. Trzeba przyznać, że w polskim show-biznesie Margaret jest wyjątkowo kolorowym ptakiem. Po zmianie fryzury została porównana do Lady Gagi! 

Margaret to 27-letnia piosenkarka, która zasłynęła dzięki piosence i teledyskowi do piosenki Thank You Very Much, w którym mogliśmy oglądać ją wśród totalnie nagich ludzi!

Dzięki temu artystka zapewniła sobie rozgłos na całą Polskę albo i Europę. Dziś Margaret kojarzymy głównie z elektronicznymi brzmieniami w stylu Rihanny i innych zachodnich gwiazd. Teraz młoda artystka została porównana do ekstrawaganckiej Lady Gagi! Wszystko za sprawą zmiany fryzury 😉

Margaret zmieniła fryzurę. Wygląda jak Lady Gaga?

Artystka znana jest ze swojego „oryginalnego” stylu. Jej stylizację często są na tyle kontrowersyjne i po prostu dziwne, że piosenkarka walczy o tytuł najgorzej ubranej Polki.

Wygląda na to, że nie robi to na Małgosi wyjątkowego wrażenia. Wokalistka postanowiła kolejny raz zaskoczyć nas swoim wizerunkiem i postanowiła na mix Lady Gagi i Lany del Ray.

Zdjęcie zostało umieszczone na Instagramie, na którym piosenkarka ma już prawie 720 tysięcy obserwujących! Fani byli zachwyceni jej nową fryzurą:

– ?Szok ale trzeba przyznać że pasuje ?

– Nie wiem jak, ale w kazdym kolorze wygladasz niesamowicie ?

– Jestes cudowna

– Wow jakie włoski ???? piękna!

Wyglądasz jak Lady Gaga w teledysku telephone

– Mega, takie trochę Gagowe ?

– Gosia… Ty słońce moje żółciutkie❤ Wyglądasz pięknie, jak zawsze

– W tym wianku wyglądasz jak Lana!

Margaret piosenkarka

Małgosia Jamroży swój debiut artystyczny miała w 2013 roku. Jej piosenka Thank You Very Much puszczana była w Austrii, Niemczech i Włoszech. Rok później, w 2014 roku piosenkarka wydała swój debiutancki krążek.

Jej singiel Cool Me Down pokrył się podwójną platyną w Polsce, a w Szwecji złotem. W 2015 roku artystka wydała swój drugi album zatytułowany Just the Two of Us. W 2018 roku jej kawałek In My Cabana, zajął siódme miejsce w Szweckim konkursie Melodifestivalen.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dj Avicii nie żyje. Rodzina ujawniła szczegóły pogrzebu
  2. Ksiądz na plebanii uprawiał marihuanę i sprzedawał ecstasy. Pomagał mu ministrant
  3. Meghan Markle pokazała się pierwszy raz po ŚLUBIE. Zalała ją fala krytyki