Lelum.pl > Nowości > Margaret wściekła na Lecha Wałęsę. Po tym, jak skomentował wygląd polskiej artystki nie wytrzymała!
Michał Fitz
Michał Fitz 01.10.2023 15:11

Margaret wściekła na Lecha Wałęsę. Po tym, jak skomentował wygląd polskiej artystki nie wytrzymała!

Margaret
fot. KAPiF; Margaret komentuje słowa Lecha Wałęsy

Wydawać by się mogło, że akurat Margaret i Lech Wałęsa to postaci, które w przestrzeni medialnej nie bardzo mają się jak “przeciąć”. Tymczasem wokalistka wyraziła swoje oburzenie ostatnimi słowami byłego prezydenta naszego kraju. O co poszło?

Lech Wałęsa skomentował wygląd Natalii Szroeder

Niedawno Lech Wałęsa obchodził 80. urodziny i z tej okazji urządzono mu benefis, na którym nie zabrakło znanych gości. Co ciekawe, w roli umilającej spotkanie artystki pojawiła się tam Natalia Szroeder. Ta zaśpiewała dla prezydenta wymowny utwór pod tytułem “Nie spoczniemy”.

Sama piosenka i wykonanie bardzo przypadły do gustu politykowi. Ten nie byłby jednak sobą, gdyby poza zwyczajną pochwałą nie dorzucił jakiegoś komentarza od siebie. Czy faktycznie przesadził?

Lech Wałęsa dostał pytanie o żonę. Jego odpowiedź zaskoczyła wszystkich

Co powiedział Lech Wałęsa?

Gdy Wałęsa zabrał głos, postanowił skomentować wygląd piosenkarki. Choć jego intencje na pewno były pozytywne, pokusił się o dosyć nietaktowne stwierdzenie dotyczące sylwetki wokalistki. W barwnych słowach przyznał, że ta jest według niego za chuda.

Zgłaszam do pani praktyczną prośbę, by pani już nie schodziła z wagi, bo pani będzie miała problem pocałować nawet wodę pod prysznicem

natalia szroeder.jpg
Natalia Szroeder
fot. KAPiF

 

Margaret komentuje słowa Lecha Wałęsy

Margaret, która zna się z Natalią Szroeder postanowiła skomentować zachowanie polityka. Przyznała, że jej koleżanka po fachu to jedna z najpiękniejszych kobiet, jakie widziała. Zaapelowała przy tym do mężczyzn, którzy podobnie jak Wałęsa lubią komentować wygląd kobiet. W dosyć wymowny sposób zasugerowała, by już tego nie robili.

Zbyt często spotykałam się z uwagami dotyczącymi mojego wyglądu, że za chuda, za gruba. I to jeszcze w atmosferze troski. Panowie, zajmijcie się swoimi brzuchami, o które my wcale nie pytamy

argaret.jpg
Margaret
fot. KAPiF

Źródło: Plotek