Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Margaret wyprowadza się z Polski. Najbliższe miesiące będą kluczowe
Michał Fitz
Michał Fitz 26.09.2023 11:13

Margaret wyprowadza się z Polski. Najbliższe miesiące będą kluczowe

Margaret
fot. KAPiF; Margaret podjęła decyzję o wyprowadzce

Margaret nie ukrywa, że wymęczyły ją czasy, gdy w młodym wieku była absolutną gwiazdą show-biznesu. Właśnie dlatego dziś stawia przede wszystkim na swoje dobro i odpowiednie samopoczucie, a nie karierę i pieniądze. W związku z tym podjęła kolejną, ważną decyzję. Wyprowadza się z Polski.

Margaret już raz zaliczyła nietypową przeprowadzkę

Margaret śmiało ma fundusze na to, by mieszkać w luksusowym lofcie w samym centrum Warszawy. Jakiś czas temu stolica i związany z nią gwar zaczęły ją męczyć. Na tyle, że postanowiła kompletnie odpuścić mieszkanie w sercu show-biznesu.

Nie zważając na potencjalnej trudności komunikacyjne, wyprowadziła się z ukochanym niemal do lasu. Zamieszkała w cichej okolicy w małym domku typu holenderskiego. Osiedliła się tam ze swoim ukochanym i jak twierdzi, wyszło jej to na dobre.

Imię i nazwisko Margaret jest trudne do wymówienia. Jak naprawdę nazywa się gwiazda?

Margaret wyprowadza się z kraju

Jak się jednak okazuje, ucieczka ze stolicy na obrzeża cywilizacji to dla Margaret za mało. W niedawnej rozmowie z Radiem Zet wytłumaczyła, że w najbliższym czasie całkowicie wyprowadzi się z kraju. Gdzie tym razem zamierza się osiedlić?

Jak wyjaśniła, chciała zamieszkać w cieplejszym miejscu, dlatego wybór padł na Hiszpanię. Póki co gwiazda planuje przemieszkać tam tylko kilka najbliższych miesięcy. Ale kto wie, może kraj ten oczaruje ją na tyle, że do Polski będzie wracała tylko koncertować?

Dlaczego Margaret się wyprowadza?

We wspomnianej wyżej rozmowie wokalistka wytłumaczyła też, dlaczego planuje się wyprowadzić. Podobnie jak w przypadku wyjazdu z miasta, również i tym razem chodzi przede wszystkim o jej dobre samopoczucie. Artystka zwyczajnie chce mieszkać gdzieś, gdzie jest więcej słońca i nie dobija jej pogoda.

Jestem straszną meteopatką. Mam coroczną depresję związaną z pogodą. Nic nie działa na to, oprócz słońca właśnie. W tym roku postanowiłam, że sprawdzę tę teorię. Spełniam swoje marzenie, czyli wyprowadzam się na chwilę do Hiszpanii

Margaret (3).jpg
Margaret
fot. KAPiF
margareet.jpg
Margaret
fot. KAPiF

Źródło: Radio Zet

Tagi: Margaret