Margot Robbie: Barbie to najsłynniejsza lalka świata, a teraz dostaje własny film fabularny! W tytułową rolę wcieli się aktorka Margot Robbie, pamiętna Harley Quinn z Legionu samobójców. To pierwszy film, którego bohaterką będzie kultowa zabawka. Czy blondwłosa piękność sprawdzi się jako Barbie? Kiedy film wejdzie do kin?

Lalka Barbie została zaprezentowana po raz pierwszy w 1959 roku i od tamtej chwili od przeszło sześćdziesięciu lat jej sukces nie słabnie. Chociaż ukazały się liczne animacje z udziałem lalki, nie doczekała się ona jeszcze fabularnego filmu. Czy pomysł na obsadzenie Margot Robbie jako Barbie sprawdzi się? Istnieje spora szansa, że aktorka kolejny raz pokaże, na co ją stać!

Margot Robbie: Barbie promuje odwagę i ciekawość

Nie znamy bliższych szczegółów dotyczących filmu. Tajemnicą pozostaje również to, kogo autorzy zdecydowali się obsadzić w roli partnera Barbie, czyli Kena. Plotki o powstaniu fabularnej historii o Barbie potwierdziła już firma Mattel, produkująca te lalki, która ma brać czynny udział w powstawaniu tytułu. 

Wcześniej miał powstać inny film, w którym rolę Barbie miała zagrać… Amy Schumer. Fabuła miała opierać się na pomyśle, że główna bohaterka zostaje wygnana ze świata lalek z powodu swojego niewystarczająco perfekcyjnego wyglądu. Jednak ostatecznie pomysł umarł śmiercią naturalną. 

Jak zareagowała Margot Robbie na propozycję roli? Entuzjastycznie! Jak powiedziała:

– Zabawa lalkami Barbie promuje odwagę, ciekawość i komunikację dzięki drodze dziecka do odkrywania siebie. Przez 60 lat marki, Barbie pozwalała dzieciakom na to, by aspirowały do ważnych ról – czy to księżniczki, czy to prezydenta. Dlatego jestem zaszczycona, że mogę nie tylko wystąpić w tym filmie, ale także go wyprodukować. Wierzę, że projekt wpłynie pozytywnie na dzieci na całym świecie.

Margot Robbie to obecnie jedna z najjaśniejszych gwiazd Hollywood

Nie da się ukryć, że 28-letnia Margot Robbie perfekcyjne pasuje do roli lalki. Wystarczy zajrzeć na jej konto na Instagramie! Mierząca 168 centymetrów niebieskooka piękność wygląda jak ucieleśnienie ideału amerykańskiej blondynki. 

Jednak Robbie wcale nie pochodzi z USA – przyszła na świat w australijskim Gold Coast. Do kin niedługo wejdzie film Maria, królowa Szkotów, w którym pojawi się u boku innej znanej aktorki Saoirse Ronan, a także Once Upon a Time in Hollywood, gdzie wcieli się w rolę tragicznie zmarłej aktorki Sharon Tate, żony reżysera Romana Polańskiego. 

Jej życie prywatne także układa się fantastycznie: gwiazda niedawno poślubiła swojego partnera Toma Ackerley. Ich ślub odbył się na terenie prywatnej posiadłości i wzięła w nim udział jedynie najbliższa rodzina.

Czekacie na pierwszy film o Barbie? My tak!

Zobacz zdjęcia Margot Robbie. Oceń, czy pasuje do roli najsłynniejszej lalki świata:

margot robbie barbie
fot. instagram.com @margotrobbie

Uważacie, że Margot Robbie pasuje do roli Barbie?