Maria Pakulnis zagrała w swoim życiu kilkadziesiąt ról. Jest znaną i cenioną aktorką, a producenci filmowi zabiegają, aby ta wystąpiła w ich filmie. Życie Pakulnis nie zawsze było usłane różami, gwiazda ma za sobą wiele ciężkich chwil, które zaczęły się już, kiedy była małą dziewczynką. Aktorka w szczerym wywiadzie dla Vivy! opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie. Nigdy nie byłam przytulana ani kochana – wyznała aktorka.

Maria Pakulnis w rozmowie z Beatą Nowicką opowiedziała o swoich trudnych momentach z dzieciństwa. Aktorka dojrzewała tuż po wojnie, co mocno odbiło się na jej relacjach z rodzicami. Pakulnis ze smutkiem wspomina te ciężkie czasy.

Maria Pakulnis o trudnym dzieciństwie

Maria Pakulnis dorastała tuż po wojnie, kiedy Polacy nie zdążyli się jeszcze otrząsnąć z wieloletniego koszmaru. Wszyscy wtedy ciężko pracowali, aby ponownie stanąć na nogi. Zapracowani rodzicie, nie mieli czasu, zajmować się dziećmi, tym bardziej skupiać się na ich skrywanych problemach. Maria Pakulnis nie wspomina dobrze czasu, kiedy była dzieckiem.

– (…) Nikt nie zadawał sobie pytań, czy dziecku jest dobrze, czy źle. Doświadczyłam naprawdę wielkiej biedy, głodu, strachu. Takiego totalnego braku poczucia bezpieczeństwa, własnej wartości. Nigdy nie byłam przytulana ani kochana. Nigdy nie usłyszałam, że jestem dla kogoś ważna, że jestem ładna, fajna, mądra – wspomina aktorka w rozmowie z Vivą!.

Na co zmarł mąż Marii Pakulnis?

Dorosłe życie również nie rozpieszczało aktorki. U męża gwiazdy -Krzysztofa Zaleskiego, w 2006 roku zdiagnozowano raka mózgu. Aktorka na pewien czas zrezygnowała z pracy, aby zajmować się mężem. Zaleski przeszedł kilka operacji, które jednak nie przynosiły spodziewanych rezultatów. Niestety 20 października 2008 roku, w wieku 60 lat mąż aktorki zmarł. Strata ukochanego męża była dla niej ogromnym ciosem.

– Czasami myślałam, że oszaleję z rozpaczy. Nasz syn zapłacił za to straszliwą cenę. Był wtedy przed maturą. A ja wówczas straciłam poczucie bezpieczeństwa, które Krzysiek jako jedyny mi dawał – cytuje aktorkę portal pomponik.pl.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Maria Pakulnis
screen youtube.com/ Wygraj z Rakiem

Maria Pakulnis jest znaną aktorką filmową, telewizyjną i teatralną.