Maria Sadowska po raz pierwszy pokazała córkę. Piosenkarka nie mogła wytrzymać i opublikowała zdjęcie dziewczynki w swoich mediach społecznościowych. Wszystko z okazji jej 9. urodzin. Internauci od razu zaczęli wskazywać na jej uderzające podobieństwo do mamy. Zgadzacie się z nimi?

Maria Sadowska jest piosenkarką i reżyserką. Dosyć aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, ale jak do tej pory kierowała się jedną zasadą: nigdy nie wrzucała zdjęć swoich dzieci. Jednak ostatnio postanowiła zrobić wyjątek i pokazała córeczkę Lilę.

Maria Sadowska: dzieci

Maria Sadowska jest szczęśliwą mamą dwójki pociech: córki Lili oraz syna Iwo. Artystka wychowuje je wspólnie z mężem Adrianem Łabanowskim. Jej starsza pociecha skończyła ostatnio 9 lat.

To właśnie z okazji urodzin dziewczynki jej mama postanowiła odejść od swojej surowej zasady i pokazać córeczkę. Lilia zachwyca strojem syrenki oraz specjalnym makijażem. Pomimo tego nie sposób nie zauważyć podobieństwa do rodzicielki.

Kochani! Prawie nigdy nie zamieszczam zdjęć moich dzieci, ale dziś nie mogę się powstrzymać i muszę zrobić wyjątek. 9 lat temu ta piękna i mądra osoba przyszła na świat i zmieniła moje życie na milion razy lepsze i prawdziwsze niż kiedykolwiek. Dziś urodziny Lili, a ja pękam z dumy i nie mogę powstrzymać łez wzruszenia — napisała na Instagramie.

Trzeba przyznać, że zdjęcia jej córki wywołały niemałą sensację w świecie rodzimego show-biznesu. Maria Sadowska należy do tych gwiazd, które dbają o swoje życie prywatne i nie wystawiają go na pokaz.

Trudno jest więc zobaczyć celebrytkę z całą rodziną na okładkach kolorowych magazynów czy w mediach społecznościowych. 44-latka od wielu lat jest związana z liderem zespołu No Logo Adrianem Łabanowskim.

Chociaż oficjalnie zostali małżeństwem dopiero w 2017 roku, to do wielu lat wspólnie wychowują dwoje dzieci. Piosenkarka wielokrotnie powtarza, że macierzyństwo tylko dodało jej skrzydeł. Teraz możemy w końcu zobaczyć, kto sprawił, że stała się jeszcze szczęśliwsza i spełniona.

Maria Sadowska: córka

Internautki nie mogły przejść obojętnie obok takich fotografii, na których gwiazda chwali się swoją córką. Obserwujący profil piosenkarki kobiety zasypały ją pozytywnymi komentarzami na temat jej pociechy. Niektóre wskazywał, że córka jest bardzo podobna do mamy.

Jeżu kolczasty, jaka ona jest do ciebie Marysiu podobna! Cała mama!

Cała mama.

Jaka podobna!! Mała Marysia!

Kropla w kroplę — można przeczytać w komentarzach.

Pozostałe użytkowniczki Instagrama składały Lili życzenia. W końcu 24 stycznia miała swoje święto. A wy co uważacie? Podobna do mamy?

Z kolei ostatnio pisaliśmy również o tym, że Justyna Steczkowska pokazała zdjęcia po ciąży. Jej metamorfoza wgniata w fotel.

Zobacz zdjęcia:

Maria Sadowska
fot. instagram.com/mariasadowska

Maria Sadowska pokazała córkę.

Maria Sadowska
fot. instagram.com/mariasadowska

Dziewczynka była przebrana za syrenkę i miała specjalny makijaż. Niedawni skończyła 9 lat.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Źródło: Instagram

Poprzedni artykułIle zarabia się w Lidlu? Niewiarygodne stawki, które wielu zaskakują
Następny artykułAgnieszka Kotońska jest w ciąży? Szczęśliwa gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl