Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maria Wiktoria Wałęsa zniknęła z mediów. Córka byłego prezydenta ceni sobie prywatność
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 04.05.2021 14:26

Maria Wiktoria Wałęsa zniknęła z mediów. Córka byłego prezydenta ceni sobie prywatność

Lech Wałęsa
fot. Piotr Molecki/East News

Jeszcze jakiś czas temu Maria Wiktoria Wałęsa cieszyła się ogromną popularnością w mediach. Można śmiało powiedzieć, że była na świeczniku. Co teraz dzieje się z córką byłego prezydenta?

Maria Wiktoria Wałęsa zyskała największą sławę podczas udziału w Tańcu z gwiazdami w 2006 roku. Jednak od tego czasu dużo się zmieniło.

Maria Wiktoria Wałęsa w Tańcu z gwiazdami

Córka Lecha Wałęsy w 2006 roku wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. To wtedy usłyszała o niej cała Polska. Maria Wiktoria nie mogła opędzić się od fotoreporterów.

Chociaż zainteresowanie, jakie wzbudziła, było ogromne, bardzo szybko się skończyło, a tak naprawdę zakończyła je sama Wałęsa.

Z tą chorobą trzeba uczyć się żyć na nowo, krok po kroku – mówiła o byciu gwiazdą w polskim show-biznesie magazynowi Gala jakiś czas temu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Przypomnijmy, że kilka lat temu Maria Wiktoria Wałęsa założyła fundację Celebrity Nation, która miała pomagać pozarządowym organizacjom. Niestety jej działalność zakończyła się w 2015 roku.

Gdzie zniknęła córka Lecha Wałęsy?

Media już od dłuższego czasu spekulowały na temat zniknięcia Marii z show-biznesu. Jej odejście spotkało się z dużym zaskoczeniem. W końcu jako gwiazda Wałęsa wzbudzała duże zainteresowanie.

Jakiś czas temu próbowała skontaktować się z nią redakcja Plejady.

Nie dzielę się już moimi sprawami z prasą – niech to będzie mój komentarz – powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Cóż, jak widać, Maria Wiktoria Wałęsa postanowiła odciąć się od mediów i zdecydowała się prowadzić życie z daleka od blasku fleszy. To już nie pierwsza sytuacja, gdy znana osoba zrywa swój związek z show-biznesem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl