Jeszcze jakiś czas temu Maria Wiktoria Wałęsa cieszyła się ogromną popularnością w mediach. Można śmiało powiedzieć, że była na świeczniku. Co teraz dzieje się z córką byłego prezydenta?

Maria Wiktoria Wałęsa zyskała największą sławę podczas udziału w Tańcu z gwiazdami w 2006 roku. Jednak od tego czasu dużo się zmieniło. 

 Maria Wiktoria Wałęsa w Tańcu z gwiazdami

Córka Lecha Wałęsy w 2006 roku wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. To wtedy usłyszała o niej cała Polska. Maria Wiktoria nie mogła opędzić się od fotoreporterów. 

Chociaż zainteresowanie, jakie wzbudziła, było ogromne, bardzo szybko się skończyło, a tak naprawdę zakończyła je sama Wałęsa. 

– Z tą chorobą trzeba uczyć się żyć na nowo, krok po kroku – mówiła o byciu gwiazdą w polskim show-biznesie magazynowi Gala jakiś czas temu. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Przypomnijmy, że kilka lat temu Maria Wiktoria Wałęsa założyła fundację Celebrity Nation, która miała pomagać pozarządowym organizacjom. Niestety jej działalność zakończyła się w 2015 roku. 

Gdzie zniknęła córka Lecha Wałęsy?

Media już od dłuższego czasu spekulowały na temat zniknięcia Marii z show-biznesu. Jej odejście spotkało się z dużym zaskoczeniem. W końcu jako gwiazda Wałęsa wzbudzała duże zainteresowanie.

Jakiś czas temu próbowała skontaktować się z nią redakcja Plejady. 

Nie dzielę się już moimi sprawami z prasą – niech to będzie mój komentarz – powiedziała w rozmowie z Plejadą. 

Cóż, jak widać, Maria Wiktoria Wałęsa postanowiła odciąć się od mediów i zdecydowała się prowadzić życie z daleka od blasku fleszy. To już nie pierwsza sytuacja, gdy znana osoba zrywa swój związek z show-biznesem. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl 

Poprzedni artykułMąż Barbary niespodziewanie zmarł. Znalazła się w ciężkiej sytuacji, okoliczni rolnicy postanowili jej pomóc
Następny artykułGienek Onopiuk usłyszał zarzuty. Wiadomo, jaka grozi mu kara