Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marina ucieka z Polski po świętach. Do Włoch leci prywatnym samolotem, prawdziwe luksusy, co za wnętrze
Karol Osiński
Karol Osiński 28.12.2020 17:36

Marina ucieka z Polski po świętach. Do Włoch leci prywatnym samolotem, prawdziwe luksusy, co za wnętrze

żona
TRICOLORS/East News

Święta Bożego Narodzenia już za nami, a zatem dla wielu z nas jest to czas powrotu do swoich domów. Marina Łuczenko, małżonka Wojciecha Szczęsnego opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego prywatnego samolotu, którym wraca z Polski do Włoch po świętach. Widać na nich, że piosenkarka jest bardzo zadowolona ze świąt spędzonych w kraju.

Rodzina Szczęsnych tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędziła w Polsce. Mimo wszelkich obostrzeń postanowili wybrać się do nadwiślańskiego kraju, by razem z rodziną przywitać narodziny Pana. Marina Łuczenko opublikowała zdjęcia na Instagramie z powrotu do Włoch prywatnym samolotem. Uśmiech piosenkarki mówi wszystko.

Marina wraca z Polski do Włoch po świętach

Marina i Wojciech Szczęsny jeszcze przed kilkoma dniami publikowali zdjęcia ze świąt Bożego Narodzenia, które bez wątpienia zaliczą do udanych. Chociaż pandemia koronawirusa wywołała konieczność wniesienia zaostrzonego rygoru obostrzeń podczas świąt, tak udało im się spędzić ten czas razem z rodziną w Polsce.

Jak wiadomo Marina wraz z Wojciechem i dwuletnim synkiem Liamem mieszkają we Włoszech w Turynie, gdzie jej małżonek broni barw jednego z największych klubów na świecie, Juventusu Turyn. W świetle obowiązków para nie mogła zostać na dłużej w kraju i wrócili do Włoch swoim prywatnym samolotem, czym piosenkarka pochwaliła się na Instagramie.

Święta, święta i po świętach… Nasza rodzinka wraca do Włoch @wojciech.szczesny1. Fajnie było spędzić tradycyjne święta w Polsce. A jak Wasze nastroje po świąteczne? [z zach. oryg. pism.] – napisała do zdjęć Marina Szczęsna.

Na fotografiach piosenkarka widnieje w luksusowym samolocie, wraz z synkiem Liamem, który siedzi swojej mamie na kolanach. Oboje ubrani są w jednakowego koloru bluzy, a po uśmiechach widać, że bardzo dobrze się bawią. Bez wątpienia te święta będą mogli zaliczyć do udanych i szczęśliwych.

Biznes Szczęsnych

Prywatny samolot rodziny Mariny i Wojtka Szczęsnych nie mogą nikogo dziwić, ponieważ oboje dorobili się wielkich pieniędzy i sławy. Wojciech uznanie i duże pieniądze zdobył dzięki występom na wielkich arenach piłkarskich, a przy tym zdobywaniu wielu sukcesów, natomiast Marina dzięki swojej karierze jako piosenkarka zdobyła wielu fanów i także zarobiła trochę grosza.

Jednak mimo wielkich luksusów, w których przyszło im żyć dzięki ciężkiej pracy, nie zamierzali spocząć na laurach i otworzyli swój wspólny biznes, którym nie chwalą się często w mediach. Polega on na inwestycjach w nieruchomości, przerabianiu ich na luksusowe apartamenty i sprzedaży.

Bez wątpienia nie mogą powiedzieć, że im się nie wiedzie. Juventus Turyn Wojtka Szczęsnego w ubiegłym sezonie zdobył kolejne mistrzostwo Włoch. Dla nieznających tematu ciekawostką może być fakt, że odkąd Polak dołączył do klubu w 2017 roku, to w każdym sezonie odnosił tytuł mistrzowski.

Marina na początku roku postanowiła wypowiedzieć się także na temat koronawirusa podczas dyskusji na swoim profilu na Instagramie. Zrobiła to w sposób bardzo żartobliwy i wymowny.

Zobacz zdjęcia:

Marina

Marina Szczęsna opublikowała zdjęcia z prywatnego samolotu, którym wraz z rodziną wraca do Włoch po świętach spędzonych w Polsce.

Marina

Na zdjęciach piosenkarka widnieje w towarzystwie synka Liama.

Marina

Rodzina Szczęsnych spędziła tegoroczne święta w rodzinnym gronie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: