Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > TO OFICJALNE! Marina jest w ciąży!
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 12.05.2018 13:37

TO OFICJALNE! Marina jest w ciąży!

Marina
instagram.com

Marina Łuczenko jest w ciąży! Ta radosna nowina właśnie obiegła media. Szczęśliwi rodzice sami podzielili się tą informacją, bo jak stwierdzili, nie da się już jej dłużej ukrywać. Przyszła mama wygląda cudowanie i nie pozostaje nic innego jak oczekiwanie na szczęśliwe narodziny ich dziecka! 

Marina Łuczenko i jej mąż – Wojciech Szczęsny spodziewają się swojej pierwszej pociechy. Na zamieszczonym przez piosenkarkę zdjęciu ewidentnie widać duży, ciążowy brzuszek, który przyszła mama eksponuje. Przyszli rodzice wyglądają na bardzo szczęśliwych, a my podzielamy ich szczęście!

Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się plotki, że Marina i Wojtek spodziewają się dziecka. Pisaliśmy o tym tutaj. Najwyraźniej doniesienia były trafne, a para od miesięcy przygotowuje się do roli rodziców. Małżeństwo dopiero teraz, kiedy brzuszek Mariny jest naprawdę duży, postanowiło podzielić się oficjalnie tym, że niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko!

Marina Łuczenko jest w ciąży!

Aktywność Mariny na Instagramie od pewnego czasu spadła praktycznie do minimum. Już to wzbudziło podejrzenia jej fanów, którzy na każdym zdjęciu próbowali dopatrzyć się jakichkolwiek oznak stanu błogosławionego. Piosenkarka nie potwierdzała podejrzeń swoich obserwatorów, a w spokoju cieszyła się tymi pięknymi dla każdej mamy chwilami.

Najwyraźniej przyszli rodzice stwierdzili, że nadszedł ten czas, aby potwierdzić krążące od dłuższego czasu pogłoski i na instagramowym profilu Mariny znalazło się zdjęcie, które artystka opisała:

Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć …. Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi. Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny.??Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie – napisała przyszła mama.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Marinie dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania! Gratulujemy przyszłym rodzicom! 😉

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co zrobi Beata Tadla? Jarosław Kret chce do niej wrócić
  2. Adam Małysz jest wściekły. Komentuje nagą sesję Justyny Żyły. „ONA JEST…”
  3. Tyszkiewicz cierpi. Dramat całkowicie zmienił jej życie