Marina Łuczenko znalazła się w ogniu krytyki po tym, jak bez wahania oświadczyła, że nie zamierza wziąć udziału w nadchodzących wyborach. Dorota Wellman nie zostawiła na niej suchej nitki: Bardzo złe świadectwo — powiedziała w rozmowie z Faktem.

Wybory to bardzo aktywny czas nie tylko dla kandydatów do sejmu czy senatu, ale też dla wielu znanych osób, które zachęcają, aby w tym ważnym dniu każdy oddał głos, spełniając przy tym swój obywatelski obowiązek. Media zalały wypowiedzi dotyczące tego, jak i dlaczego głosować. Marina Łuczenko jednak nie jest zainteresowana tym tematem.

Marina Łuczenko nie głosuje

Podczas wywiadu, którego Marina udzieliła dziennikarzowi Pudelka z jej ust padły zaskakujące słowa. Piosenkarka powiedziała, że nie interesuje się polityką i nie będzie głosowała. Dociekającemu reporterowi powiedziała, że nie będzie jej wtedy w kraju. Nie stanowi to przeszkody w oddaniu głosu, ale Marina nie była zainteresowana takim pomysłem.

-Myślę, że osoby publiczne i takie, które dla wielu są idolami, jak na przykład influencerzy powinni bardzo uważać, co mówią. Ich słowa zostawiają ślad w ich fanach. Jeśli słyszymy od znanej pani, że nie idzie na wybory, bo się nie interesuje, to po pierwsze: ona sama wydaje o sobie bardzo złe świadectwo. Każdy człowiek powinien interesować się tym, co otacza go dokoła i w jakim kraju żyje — mówiła Dorota Wellman dla Faktu.

Niedawno Marina została influencerką roku w kategorii Fashion. Sama dziękowała wtedy za wszystkie oddane na nią głosy. Niektórzy szybko pożałowali tej decyzji. Piosenkarka została skrytykowana przez swoich fanów, którzy zarzucili jej ignorancję. 

Gdzie mieszka Marina?

Marina mieszka w Polsce i we Włoszech. Jej mąż, Wojciech Szczęsny jest piłkarzem Juventusu, dlatego rodzina spędza tam mnóstwo czasu. Podczas niedzielnych wyborów to tam właśnie będzie przebywała piosenkarka. Jak powszechnie wiadomo, nieobecność w Polsce w dniu wyborów nie jest dużym problemem, bo w dość prosty sposób można załatwić tę kwestię. Z tej możliwości co roku korzysta wiele osób, niektóre spędzają kilka godzin w pociągu, aby dojechać do polskiego konsulatu i zagłosować.

marina łuczenko
fot. youtube.com Plejada

Internauci i aktywiści zarzucają Marinie, że z powodu kosmicznych zarobków męża nie musi obawiać się o edukację swojego syna, służbę zdrowia czy podatki. Mamy nadzieję, że gwiazda zrozumiała swój błąd i w przyszłości wykaże więcej zainteresowania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Polska siatkówka zawdzięcza mu wiele. PZPS w żałobie podał tragiczne informacje
  6. Zrobili jej zdjęcie gdy podskoczyła jak sarenka. Robi się gorąco na widok mikroskopijnych majtek gwiazdy, przesadziła?
Poprzedni artykułKotka stała na mrozie i błagała o pomoc. Mężczyzna wpuścił ją i bardzo się zdziwił
Następny artykułMama weszła do sypialni córki. Pięć minut później policja już była w drodze
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.