Marina Łuczenko mimo dramatycznej sytuacji na całym świecie, wciąż ma nastrój do żartów. Gwiazda na swoim instagramowym profilu podzieliła się ze swoimi obserwatorami żartem nawiązującym do obecnej sytuacji na świecie. Piosenkarka, na co dzień mieszkająca we Włoszech, sprawia wrażenie nieprzejętej tym, co dzieje się tuż obok. Może to tylko próba rozładowania napięcia?

Aktualnie Włochy są w najbardziej dramatycznej sytuacji w porównaniu do innych krajów Europy. Szczególnie północna część zmaga się z niewyobrażalną ilością osób zakażonych. Na włoskich ulicach nieustannie słychać dźwięk dobiegający z pędzących karetek. Nikt nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji. 

Marina Łuczenko także zmaga się z konsekwencjami epidemii

Mimo poważnych okoliczności Marina Łuczenko zdaje się zachować trzeźwość umysłu i nie daje ponieść się panice. Sama aktualnie zmaga się z konsekwencjami koronawirusa. Jej mąż Wojciech Szczęsny i kilku jego kolegów z Juventusu zostali objęci kwarantanną. 

Żart opublikowany przez piosenkarkę wzbudził niemałe emocje: 

-Wszedłem do sklepu po ser i ogórki, w sklepie tłum ludzi. Rzekłem: BUON GIORNO! Po pół minucie nie miałem nawet komu zapłacić – napisała na swoim profilu, dorzucając gifa śmiejącego się psa. 

Niektórzy odebrali to jako wyraz braku wyczucia.

– Proponuję tej Pani przejść się do szpitali – napisał ktoś z przekąsem.

Tego typu żarty wydają się być nie na miejscu, jednak chodziło chyba o niezbyt udane rozładowanie atmosfery i zwrócenie uwagi na wszechobecną panikę. Być może Marina Łuczenko chciała przez to powiedzieć, że nie warto tylko zamartwiać się i dodatkowo dołować zaistniałą sytuacją. 

-Sytuację z koronawirusem traktujemy bardzo poważnie od bardzo dawna, tym bardziej że nasza rodzina jest rozłączona i czekamy na informacje z kwarantanny Wojtka – komentowała piosenkarka, jak cytuje portal plotek.pl.

  1. Ujawniono do kiedy ma trwać epidemia. Rządowy raport zdradza niepokojące szczegóły
  2. Malutka dziewczynka zarażona koronowirusem, jest najmłodszą ofiarą w Polsce. Strasznie smutne doniesienia

Koronawirus nie ustępuje 

Wygląda na to, że obecny stan rzeczy nie zmieni się w ciągu najbliższych tygodni. Ostatnie dni były pełne istotnych decyzji zwłaszcza dla obywateli naszego kraju. Zdecydowano, aby ograniczyć działalność galerii handlowych, a także oficjalnie wprowadzono stan zagrożenia epidemicznego. 

W związku z podjętymi decyzjami zalecano także, aby w miarę możliwości nie opuszczać swoich mieszkań i ograniczyć kontakty z innymi osobami do minimum. Szczególne środki ostrożności mają zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Do tej pory w Polsce odnotowano 125 przypadków zarażenia, wśród nich 3 śmiertelne.

Sytuacja jest bardzo poważna i ostatnią rzeczą, jaką powinniśmy teraz robić to żartować z niej. Wiele państw popełniło błędy, bagatelizując zagrożenie w jego początkowym stadium. Wśród nich najbardziej ucierpiały i cierpią dalej Włochy.

Marina Łuczenko, która na co dzień zamieszkuje najbardziej dotknięty epidemią obszar, również osobiście doświadczyła przerażających konsekwencji epidemii. Apelujemy, aby szczególnie teraz zachować ostrożność i w miarę możliwości pozostać w pozostać w domu.  

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

marina łuczenko
instagram.com/marina_official/?hl=pl

Piosenkarka podzieliła się ze swoimi obserwatorami żartem nawiązującym do epidemii, panującej na całym świecie. 

Marina Łuczenko
instagram.com/marina_official/?hl=pl

Żart wywołał mieszane uczucia wśród obserwatorów piosenkarki.

marina łuczenko
instagram.com/marina_official/?hl=pl

Marina Łuczenko także, zmaga się z konsekwencjami panującej epidemii. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Restauracje wspierają lekarzy. Specjalne akcje mają pomóc personelowi medycznemu, można się dołączyć
  2. Tata znalazł genialny sposób, by przekonać dzieci do mycia rąk. Nawet dorośli są pod wrażeniem
  3. Antek Królikowski pokazał pierwsze zdjęcie z rodziną po śmierci ojca. Wzruszający widok

Źródło: pudelek.pl, plotek.pl

Poprzedni artykułKwarantanna dla 100 tys. osób w Polsce. Policja i wojsko w akcji, przez najbliższe godziny będą kontrolować Polaków
Następny artykułNetflix Party: Platforma wprowadziła nową funkcję na czas kwarantanny. Fani są zachwyceni „Rewelacja”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.