Marina Łuczenko-Szczęsna: wiek gwiazdy zaskakuje! Piosenkarka zachwyca nie tylko anielskim głosem, lecz także niezwykłą urodą! Czas działa na jej korzyść, a artystka mimo upływu lat wciąż wygląda fenomenalnie!  Chociaż Marina jest już mamą, to wciąż wygląda jak nastolatka! 

Wiek gwiazdy będzie dla wielu osób zaskoczeniem. Popularna piosenkarka wygląda na młodszą niż jest w rzeczywistości. Marina Łuczenk-Szczęsna: wiek działa na jej korzyść! Wygląda równie zachwycająco, co na początku swojej kariery w show-biznesie!

Ile lat ma Marina Łuczenko-Szczęsna?

Gwiazda przyszła na świat 3 lipca 1989 roku w Winnicy na Ukrainie, a więc w tym roku skończy 30 lat. Od wielu lat mogliśmy ją podziwiać na szklanym ekranie. Zdobyła popularność brawurową rolą w serialu 39 i pół. Szybko okazało się jednak, że jej największą pasją jest muzyka i to właśnie tą ścieżką zaczęła podążać. Na jej koncie pojawiło się wiele sukcesów.

W 2017 roku Marina Szczęsna-Łuczenko wydała kolejną płytę, która spotkała się z ciepłym odbiorem słuchaczy. Urody, talentu i figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta. Swoją wyjątkową urodę zawdzięcza mieszance genów. Marina pochodzi z Ukrainy, a w jej żyłach płynie słowiańska krew. Nic więc dziwnego, że wzbudza powszechny zachwyt! 

Marina Łuczenko-Szczęsna: wiek gwiazdy zaskakuje

Marina Łuczenko-Szczęsna prowadzi aktywny tryb życia, co również ma wpływ na wygląd jej cery. Nie zapomina o regularnym nawadnianiu swojego organizmu i ma zbilansowaną dietę, bogatą  w witaminy i minerały, tak wartościowe dla skóry. Artystka nie zapomina również o odpowiedniej ilości snu, którego nie zastąpią nawet najdroższe kosmetyki. Marina jest ambasadorką marki Wibo, która doceniła jej niezwykłą urodę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marina łuczenko-szczęsna: wiek
instagram.com @marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna: wiek gwiazdy zaskakuje! Chociaż Marina w tym roku skończy 30 lat, wciąż wygląda jak nastolatka! Jej gładka i świetlista cera pozbawiona zmarszczek jest obiektem pożądania! 🙂

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJoanna Kulig powitała na świecie kolejne dziecko! Rodzina jest zachwycona
Następny artykułKlaudia Halejcio zmieniła kolor włosów! Gwiazda zaskoczyła wszystkich