Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marina zareagowała na pominięcie Wojciecha Szczęsnego na Gali Mistrzów Sportu. Jej ubiór zwrócił uwagę
Michał Fitz
Michał Fitz 09.01.2023 09:16

Marina zareagowała na pominięcie Wojciecha Szczęsnego na Gali Mistrzów Sportu. Jej ubiór zwrócił uwagę

Marina
fot. KAPiF Gala Mistrzów Sportu

Gala Mistrzów Sportu zakończyła się zasłużonym tryumfem Igi Świątek. Kolejne miejsca plebiscytu budziły już pewne kontrowersje, a jedną z nich był brak Wojciecha Szczęsnego w czołowej dziesiątce. Marina, która specjalnie pojawiła się na miejscu, by odebrać potencjalną nagrodę męża, na pewno była zawiedziona.

Na Instagramie dała zresztą znać, że po prostu spodziewała się wyróżnienia dla ukochanego. To, obiektywnie patrząc, na pewno mu się należało.

Marina o wynikach Gali Mistrzów Sportu

W mediach społecznościowych Marina opublikowała fotografię z wydarzenia, którą bardzo wymownie podpisała. W opisie zamieściła bowiem znany każdemu cytat z piosenki „Co ja robię tu” autorstwa „Elektrycznych Gitar”. Chciała tym dać do zrozumienia, że w teorii kompletnie do tego balu nie pasowała. W końcu branżowo jest z innego świata.

Pod jej fotografią posypało się mnóstwo odpowiedzi, w których fani dali znać, że według nich Wojciech Szczęsny powinien zostać umieszczony w czołówce plebiscytu. Jeden z takich odzewów skomentowała sama piosenkarka. Przyznała, że nawet w trakcie wydarzenia otrzymywała sygnały, że takie wyróżnienie może się pojawić. Okazało się jednak inaczej.

Sądząc po okrzykach na sali, też tak myślałam wyjaśniła artystka.

Warto jednak przypomnieć o istotnym fakcie, który mógł mieć wpływ na taki, a nie inny wynik głosowania. Pełna lista kandydatów została ogłoszona w połowie listopada, a Wojciech Szczęsny został do niej wyjątkowo dopisany później za swoje heroizmy na mundialu. Miał więc mniej czasu na zebranie głosów od widzów.

Jak wyglądała Marina?

Marina chciała tego wieczora odpowiednio reprezentować swojego męża, dlatego miała na sobie szałową kreację od Macieja Zienia. To czarny komplet składający się z topu i długiej spódnicy z rozcięciem. Jedno ramiączko było dodatkowo udekorowane materiałowymi kwiatami. Całość dopełniały modne szpilki w tym samym kolorze. Kreacja oczywiście nie umknęła uwadze fanek, które w sekcji komentarzy dobitnie dały Marinie znać, że ta według nich wyglądała pięknie.

– Przepiękna — zachwyca się jedna z fanek

– Przepięknie wyglądałaś! Bardzo z klasą — pisze kolejna obserwująca

– Wyglądasz przecudnie — dodaje następna życzliwa osoba.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Źródło: Jastrząb Post

Tagi: marina