Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mariola z „Sanatorium miłości” na co dzień mieszka w USA. Jej dom robi wrażenie, a ogród? Jak z bajki
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 06.07.2022 15:22

Mariola z „Sanatorium miłości” na co dzień mieszka w USA. Jej dom robi wrażenie, a ogród? Jak z bajki

Mariola Sanatorium miłości
fot. facebook.com/sanatoriummiloscitvp

Mariola Baruk zapisała się w naszej pamięci, jako osoba pełna energii, charyzmatyczna i bezpośrednia. Uczestniczka „Sanatorium miłości 4” utrzymuje stały kontakt z przyjaciółmi z programu, jednak na co dzień mieszka w USA. Jej dom wygląda jak z bajki. 

Minęło już trochę czasu, odkąd pożegnaliśmy wyjątkową ekipę 4. sezonu „Sanatorium miłości”. Jeszcze więcej — odkąd sami uczestnicy zakończyli turnus. Mimo to, ekipa nadal trzyma się razem, wymienia wiadomościami, a od czasu do czasu — spotyka ze sobą, choć każdy pochodzi z innego zakątka Polski… a nawet świata.

Jedna z uczestniczek zamieszkała w Berlinie, zaś inna przyleciała na plan aż zza oceanu. Obie noszą wdzięczne imię — Mariola. Teraz wiemy już, jak wygląda dom przybyszki z dalekiego New Jersey.

Mariola z „Sanatorium miłości” ma ogród jak z baśni. Tak mieszka piękna uczestniczka

W sierpniu Mariola Baruk planuje odwiedzić Polskę, aby spotkać się ze swoją przyjaciółką, Anią Ziembą, a także… Piotrem Hubertem, z którym, być może, uda jej się związać na stałe. Teraz jednak gwiazda „Sanatorium miłości” spędza czas w Mawatan w stanie New Jersey, gdzie odwiedziła ją redakcja „Teletygodnia”.

Jej dom wygląda niczym z amerykańskiego filmu — jest przestronny, wyposażony nowocześnie i ze smakiem. Nie brakuje w nim oldschoolu w postaci drewnianych okiennic i rolet, a jednocześnie w środku można zobaczyć fantazyjne kształty i fuzję kolorów — zarówno w meblach, jak i akcesoriach.

Centralną część budynku stanowi olbrzymi, nowoczesny kominek z czarnymi marmurami, otoczony podświetlanymi półkami na bibeloty. Salon wygląda jednocześnie jak futurystyczna wizja projektanta i laboratorium alchemiczne — wszędzie stoją świece, kolorowe fiolki, kielichy, ampuły i butle.

Nieco bardziej klasycznie wygląda kuchnia, cała w czerni i drewnie. Jednak najbardziej zdumiewa ogród — własnoręczne dzieło Marioli. W jednej jego części znajduje się gigantyczny namiot z wypoczynkiem. Druga zaś jest znacznie bardziej „dzika”, pełna zieleni i roślin. Ogromne wrażenie robią wielkie, kamienne donice z „wylewającymi” się z nich pnączami.

Nie brakuje także uroczego zakątka z sadzawką, bujnymi krzewami i głazami, po których spływa woda, a wszędzie dookoła wyrastają dające cień drzewa, których zapach niemal można poczuć przez monitor.

Gwiazda „Sanatorium miłości” ma obecnie 65 lat i aktywnie spełnia swój „amerykański sen”. Jest managerką polskiego kompleksu sal bankietowych i baru. Działa także charytatywnie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Sanatorium miłości”. Anna otrząsnęła się po tym, jak potraktował ją Piotr, choć przyznaje: „Było to podłe”
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”


Źródło: Telemagazyn