Andrzej Piaseczny to postać, o której mówi cała Polska. Wszystko nie tylko z powodu premiery jego nowej płyty, ale także wyznania na temat orientacji. W tym samym czasie wydanie autobiografii świętuje Beata Kozidrak. W tej sprawie Mariusz Kozak z Gogglebox zwrócił się do fanów.

Kozak stwierdził, że jego budżet nie jest z gumy, dlatego poprosił fanów, aby pomogli mu zdecydować – kupić płytę Piaska czy autobiografię Kozidrak. Swoją odpowiedź nagrał piosenkarz.

Andrzej Piaseczny do Mariusza Kozaka

Mariusz poprosił o sugestie w drodze na zakupy. Na jego prośbę szybko odpowiedział uśmiechnięty Andrzej Piaseczny. Przy okazji zdradził, że jest fanem programu Gogglebox.

Jako widz Gogglebox chciałbym pomóc w rozterce i powiedzieć, że może budżet nie jest z gumy, ale zawsze go można jakoś porozciągać. Bierz jedno i drugie. Miłość nie wyklucza – powiedział piosenkarz, odwołując się do swojej piosenki pt. Miłość.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Wiadomość dotarła do Mariusza, który pochwalił się efektem wyprawy na zakupy. Oczywiście posłuchał rady Piaska!

Dobra Andrzej. Zgodnie z twoją rekomendacją kupiłem Gorącą krew Beaty i kupiłem też twoją płytę. Pędzę do domu, zacznę słuchać od piosenki numer 4, którą stworzyłeś wspólnie z Majką odpowiedział.

Zobacz zdjęcie:

Andrzej Piaseczny
fot. screen instagram.com/andrzejpiaseczny_official

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. ,,Rolnicy. Podlasie”. Andrzej mówi, kto przejmie jego gospodarstwo
  2. Mariusz Ryjek nie żyje. Zbiórka zorganizowana przez przyjaciół przekroczyła najśmielsze oczekiwania
  3. Polski duchowny skuty kajdankami na środku ulicy. Nagranie trafiło do sieci, wiadomo za co został zatrzymany
Źródło: Instagram
 
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.