Wczoraj Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Mariusz Ryjek – uczestnik programów takich jak Warsaw Shore, Hell’s Kitchen, You Can Dance. Poszukiwania mężczyzny trwały przez kilka godzin.

Przyjaciele Mariusza Ryjka zorganizowali zbiórkę, która ma pomóc jego mamie w zorganizowaniu pogrzebu. Rodzina i przyjaciele chcieliby godnie pożegnać Ryjka – czytamy na stronie zbiórki.

Mariusz Ryjek nie żyje. Trwa zbiórka

– Przede wszystkich wspomóc jego mamę w wydatkach związanych z pogrzebem i wspomóc ją dalszym życiu bez syna! – napisano na zrzutka.pl.

Zakładano zebranie kwoty w wysokości 10 tysięcy złotych, jednak hojność fanów błyskawicznie przekroczyła wszelkie oczekiwania. W tej chwili wpłacono już ponad 13 tysięcy złotych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Mariusz Ryjek zaginął 8 maja, o 13.40 wsiadł do autobusu miejskiego w Gdyni. Nie wiadomo, co wydarzyło się później ani co jest przyczyną śmierci młodego mężczyzny.

Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje – napisano w nocy na profilu Zaginieni przed laty.

Zobacz zdjęcia:

 

Gdy smutek boli,
a słowa zbyt małe,
by rozpacz wypowiedzieć
-zostaje tylko milczenie
pełne gorących łez
i bliskości…

Opublikowany przez SOS Zaginięcia Sobota, 8 maja 2021

Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje ????????

„Ból i…

Opublikowany przez Zaginieni przed laty Sobota, 8 maja 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.