Grycan to nazwisko, które kojarzy nam się przede wszystkim z marką pysznych lodów. Już mało kto z nas pamięta Martę Grycan, synową słynnego biznesmena, właściciela lodziarni. Wraz z córkami święciła triumfy na salonach, wchodząc bardzo umiejętnie w rolę celebrytki. Po jakimś czasie jednak zniknęła. Pudelek dotarł do informacji, jak aktualnie wygląda życie gwiazdy.

Polskie Kardashianki, czyli Marta Grycan i jej córki, święciły triumfy w polskim show-biznesie. Mało kto potrafi wskazać, skąd się tam wzięły, widać było jednak, że mają wyjątkową osobowość i potrafią się sprzedać. W naszej pamięci zapisały się jako fanki panterki, przepychu i luksusu. Jak żyją teraz?

Marta Grycan – co się z nią stało?

Marta Grycan 5 lat temu pojawiła się w polskim show-biznesie. Zaistniała jako osoba przebojowa, lubiąca ubierać się odważnie i luksusowo. Z uwagi na obfite kształty, zarówna Marta, jak i jej córki zostały okrzyknięte polskimi Kardashiankami. Wszystkie wspaniale sobie radziły z popularnością.

Marta wydała nawet trzy książki kulinarne. Na fali sukcesu otworzyła cukiernię, jednak nieodpowiednie zarządzanie biznesem spowodowało fiasko firmy. Nagle, podobno na skutek próśb męża i teścia, Marta i jej córki musiały wycofać się ze światła fleszy.

  1. Kobieta sprzątała w domu. Po dwóch dniach jej dłonie zrobiły się czarne, porażające zdjęcia
  2. Pierwsza ze szkół zamknięta. Koronawirus wśród nauczycieli

Jak teraz żyje Marta Grycan?

Po decyzji o zejściu ze świecznika Marta Grycan jeszcze długo prowadziła publiczny profil na Instagramie. Dzieliła się tam wieloma stylizacjami i swoim luksusowym życiem. W końcu i ten profil musiała zmienić na prywatny. Dziennikarze Pudelka zdołali się jednak dostać na ów profil i podzielili się swoimi spostrzeżeniami.

Wynika z nich, że Grycanki żyją dokładnie tak jak do tej pory. Nadal lubią odważne kreacje, wystawne życie i co najważniejsze nadal mogą sobie na nie pozwolić. Jednak na ich powrót próżno czekać. Firma Grycan rozwija się prężnie, a ich miłość do ścianek i przypadkowe skandale, na przykład ten ze sklepem rybnym, tylko jej szkodziły.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

grycan
fot. TRICOLORS/EAST NEWS 11.04.2013 13 urodziny Fashion Magazine

Marta wspaniale czuła się na ściankach i w roli celebrytki, Pudelek donosi, że w jej prywatnym życiu niewiele się zmieniło.

Grycanki
fot. Instagram @victoriagrycan

Grycanki już dawno przestały pojawiać się publicznie. Dosłownie zapadły się pod ziemię.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumienia
  2. W kolejnej szkole nie będzie dziś rozpoczęcia roku. Decyzje zapadają nagle
  3. Hanna Lis przeżywa prawdziwy koszmar. Błaga o pomoc, sytuacja jest dramatyczna
  4. Sylwia Bomba przeszła zupełną zmianę wizerunku. Już nie wygląda jak dawniej, fani nie mogą uwierzyć
  5. Brzuch małej dziewczynki wciąż rósł. Kiedy lekarz zobaczył, co jest w środku, zaczął nagle panikować
  6. Flaczki według receptury samej Magdy Gessler, polski smakołyk w najlepszym wydaniu

źródło: plotek.pl, pudelek.pl, plejada.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl