Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta i Paweł z „Rolnik szuka żony” wzięli ślub. Uwagę zwraca ciekawy element przy sukni panny młodej
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.03.2022 19:45

Marta i Paweł z „Rolnik szuka żony” wzięli ślub. Uwagę zwraca ciekawy element przy sukni panny młodej

Rolnik szuka żony
fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

Marta i Paweł z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” właśnie dzisiaj wzięli ślub. Całą uwagę przyciągnęła suknia panny młodej – uwagę zwracał zwłaszcza jeden element.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny stanęli na ślubnym kobiercu 12 marca. To kolejny krok rozwoju ich związku, który kwitnie, odkąd poznali się na planie w 2020 roku.

Ślub Marty i Pawła z „Rolnik szuka żony”

We wrześniu 2021 roku Marta przeprowadziła się wraz ze swoją córką do Pawła. Para zaręczyła się, w międzyczasie remontując mieszkanie, które kupili na początek nowej, wspólnej drogi życiowej.

Jakiś czas później okazało się, że Marta Paszkin jest w ciąży. Para zdecydowała, że weźmie ślub jeszcze przed narodzinami maleństwa, które ma przyjść na świat w czerwcu.

Na Instagramie programu oraz w mediach społecznościowych pary pojawiły się zdjęcia z uroczystości. Marta i Paweł wyglądali kwitnąco – ze zdjęć bije ogromna radość i ekscytacja. Szczególną uwagę zwraca suknia panny młodej.

Stylizacja, jaką wybrała na ślub Marta Paszkin, jest naprawdę elegancka. Subtelny makijaż ślubny, spięte włosy oraz delikatna biżuteria to nie wszystko. Wrażenie robi długa suknia w odcieniu pudrowego, zgaszonego różu, ozdobiona falbanką.

Obcisły krój oraz ozdobny element, złożony z kryształków sprawia, że ciążowy brzuszek, jaki zarysowuje się już wyraźnie, jest elegancko i ślicznie podkreślony. Widać, że para naprawdę nie może doczekać się dziecka.

Także twórcy programu z radością ogłosili zaślubiny swoich bohaterów. Na Instagramie „Rolnik szuka żony” zostało opublikowane zdjęcie, opatrzone podpisem:

Mamy to! Gratulacje Marta Paszkin i Paweł Bodzianny! Powodzenia na nowej drodze życia! – czytamy.

Warto dodać, że już w Wielkanoc, czyli 17 kwietnia, na TVP1 będzie można obejrzeć tzw. odcinek zerowy nadchodzącej, 9. serii programu. Zobaczymy w nim wizytówki rolników, szukających swojej drugiej połówki. Osoby, które otrzymają najwięcej listów, zobaczymy w programie jesienią.

Zobacz zdjęcia:

Rolnik szuka żony

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Adriana Kalska zdradziła swoją definicję męskości i pokazała nowe zdjęcie. Fanka: „Uśmiech piękny, oczy smutne”
  2. Nie zobaczymy już zdjęć Anny Kalczyńskiej? Podjęła decyzję w słusznej sprawie, zaczyna już dziś
  3. Media podają niepokojące wieści z rodzinnego domu Edyty Górniak. Szczere słowa ciotki gwiazdy