Marta Kaczyńska pokazała się na plaży, jest bardzo szczupła. Odkąd córka Lecha i Marii Kaczyńskich zwróciła na siebie uwagę mediów, zawsze mówiono o jej zawikłanym życiu prywatnym, a także idealnej figurze. Tym razem jednak zdjęcia, jakie trafiły do sieci aż martwią. Prawniczka wyraźnie schudła.

Marta Kaczyńska może pochwalić się naprawdę piękną figurą. W ostatnim czasie prawniczka wybrała się do Sopotu, by na plaży cieszyć się piękną pogodą ze swoim synkiem. Zdjęcia w bikini, jakie jej zrobiono, przeraziły internautów. 

Marta Kaczyńska w bikini

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego znów skupiła na sobie uwagę mediów. A to za sprawą zdjęcia, jakie zrobiono jej na sopockiej plaży. Kobieta, jak podaje pomponik.pl, wyglądała na bardzo zmęczoną i wychudzoną. Czy rodzina powinna martwić się o jej zdrowie?

Informacje o życiu prywatnym córki prezydenta Kaczyńskiego szybko zainteresowały media. Kobieta ma za sobą dwa małżeństwa, aktualnie jest zamężna po raz trzeci z tatą swojego najmłodszego dziecka. Od dłuższego jednak czasu prawniczka nie wypowiada się publicznie i unika medialnego rozgłosu.

  1. Wspaniałe informacje dla emerytów. Skorzystać może aż 76 tysięcy osób
  2. Matka przez 40 lat udawała mężczyznę. Powód wywołuje łzy, wszystko zrobiła dla córki
  3. Włożyła laski cynamonu do słoika i zalała je oliwą. Efekt rozłożył na łopatki

Marta Kaczyńska – dzieci

Prawniczka ma troje dzieci: najstarszą Ewę, która przyszła na świat w 2003 roku i początkowo uznawana była za potomkinię Piotra Smuniewskiego, pierwszego męża kobiety. Jednak gdy miała cztery lata, jej mama udowodniła przed sądem, że Piotr Smuniewski nie jest jej biologicznym ojcem.

W 2007 roku urodziła się jej siostra Martyna Dubieniecka, która jest owocem drugiego małżeństwa prawniczki. Marcin Dubieniecki przysposobił także Ewę, która nosi jego nazwisko. Mama jest bardzo dumna ze swoich córek, które kochają jazdę konną i osiągają coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Trzecim dzieckiem jest syn, którego tatą jest aktualny mąż Kaczyńskiej Piotr Zieliński.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Marta Kaczyńska z synem na plaży #sea #plaża #morzebałtyckie #morze #beautiful #sunnyday #sun #słońce #holiday #polska #poland

Post udostępniony przez FAKT24.pl (@fakt24.pl)

Figura Marty Kaczyńskiej choć zachwycająca, zmartwiła internautów.

marta kaczyńska
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER, eastnews.pl

Córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego postanowiła wycofać się z mediów i wieść spokojne rodzinne życie.

marta Kaczyńska
fot.10.04.2017 Warszawa Obchody 7. rocznicy katastrofy smolenskiej N/z Marta Kaczynska z corkami Jaroslaw Kaczynski premier Beata Szydlo Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Córki kobiety mają bardzo dobry kontakt ze swoim tatą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Dziennikarze niemieckiego szma***wca”. Politykowi PiS nagle puściły nerwy, bez opamiętania obrażał przedstawicieli mediów
  2. Potężna eksplozja w budynku. W obiekcie było prawie 200 osób. Światowe media podały porażające informacje
  3. Czy wasze zwierzaki już wstały? Pochwalcie się nimi
  4. Porażające sceny na obozie letnim w Polsce. Musieli uciekać, są poszkodowani
  5. Zbliża się 2. rocznica śmierci Kory. Widok jej grobu zwala z nóg, ciężko uwierzyć co zrobili fani
  6. Wypłacasz pieniądze z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić, NBP wydało oficjalne oświadczenie

źródło: pomponik.pl

 

Poprzedni artykułAntek Królikowski szybko pocieszył się po rozstaniu. Pokazał zdjęcie, które mówi wszystko
Następny artykułPamiętacie? Dziś wciąż można kupić perfumy „Być może”
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.