Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Były mąż Marty Kaczyńskiej jest wściekły. „Kanalie! Wywalić na zbity pysk”
Karina Sulich
Karina Sulich 03.09.2020 14:21

Były mąż Marty Kaczyńskiej jest wściekły. „Kanalie! Wywalić na zbity pysk”

marta kaczyńska
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marta Kaczyńska wciąż słyszy o swoim byłym mężu. Najpierw mężczyzna został zatrzymany przez policję w sprawie korupcji, następnie wypowiadał się na tematy polityczne, a teraz po raz kolejny zabrał głos. Tym razem Marcin Dubieniecki jest naprawdę wściekły. – Kanalie! Wywalić na zbity pysk – napisał w serwisie społecznościowym.

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki rozstali się w 2018 roku, jednak jak się okazuje, i bez małżeństwa z córką pary prezydenckiej o mężczyźnie jest wciąż głośno. Tym razem za sprawą mocnego komentarza. Teraz naprawdę się wkurzył. Chodzi o głośną sytuację, która ostatnio miała miejsce w Polsce.

Marta Kaczyńska i były mąż. Wściekły Marcin Dubieniecki

Marcin Dubieniecki postanowił zabrać głos w sprawie ostatnich wydarzeń. Były mąż Marty Kaczyńskiej, który tak jak jego dawna miłość jest adwokatem, nie mógł już dłużej milczeć. Co tak zezłościło mężczyznę?

Jak się okazuje, uwadze Marcina Dubienickiego nie uszła ostatnia interwencja Policji, która miała miejsce w jednym z autobusów miejskich. W komentarzu, który opublikował na Twitterze, nie zabrakło mocnych słów.

  1. Małgorzata Rozenek-Majdan straciła posadę w TVN. Nikt nie spodziewał się takiego ciosu
  2. Dopiero 1 dzień szkoły za nami, a już zamykają kolejne placówki. Nauczanie stacjonarne może zniknąć szybciej, niż myśleliśmy

Były mąż Marty Kaczyńskiej komentuje zachowanie policji

– Wywalić z Policji na zbity pysk! Kanalie kryjące się pod płaszczykiem Państwa, którym wydaje się, ze wszystko można. To absolutna nieadekwatność środków w ramach dokonywanej interwencji. Pełne przekroczenie uprawnień – napisał na Twitterze.

Tym razem jednak Marcin Dubienicki został pozytywnie odebrany przez interautów, którzy tak jak były mąż Marty Kaczyńskiej uważają, że zachowanie policji, która na oczach płaczących dzieci siłą wyprowadziła ich ojca z autobusu, jest co najmniej nieodpowiednie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Co się dzieje z polską policją? https://t.co/vLmbzpezfx

— Janusz Schwertner (@SchwertnerPL) September 2, 2020