Marta Kaczyńska została skrytykowana przez Roberta Górskiego w jego książce Jak zostałem prezesem. Bratanicy Jarosława Kaczyńskiego mogą nie spodobać się słowa kabareciarza. Ma takie zabawne rozdwojenie jaźni— napisał w książce pod tytułem Jak zostać prezesem.

Marta Kaczyńska rzadko pojawiała się w Uchu prezesa. Jak wyznał Robert Górski, wszystko dlatego, że kojarzyła mu się z żałobą, a nie z komedią. W katastrofie smoleńskiej straciła oboje rodziców i twórcom było jej zwyczajnie szkoda.

Marta Kaczyńska skrytykowana przez Roberta Górskiego

Książka Roberta Górskiego o jego przygodzie z Uchem prezesa, nie oszczędziła głównych polityków Prawa i Sprawiedliwości, jednak autor nie pominął też postaci Marty Kaczyńskiej. Bratanica prezesa PiS-u była łagodnie potraktowana w programie, ale w książce nie mogła liczyć na taryfę ulgową.

– Ma takie zabawne rozdwojenie jaźni, bo pisze felietony, w których uczy ludzi, jak żyć, a jednocześnie jej życie prywatne to ciąg niebanalnych obyczajowych skandali. Jest moralistko-skandalistką — ocenił Robert Górski w swojej książce.

Zdaniem kabareciarza styl życia córki Lecha i Marii Kaczyńskich może wynikać z dość konserwatywnego wychowania. Związki kobiety są dla wyborców PiS-u trudne do przełknięcia, jednak przymykają na nie oko.

Często tak jest, że na im krótszej smyczy są dzieci, tym dalej potem muszą odbiec. Z katolickiego liceum wybiegają czasem naprawdę wygłodniałe wilki. Bilans musi się wyrównać — czytamy w Jak zostałem prezesem.

marta kaczyńska
www.facebook.com/Marta-Kaczyńska-Dubieniecka

Marta Kaczyńska nie odniosła się do zarzutów Roberta Górskiego, jednak teraz sam Jarosław Kaczyński będzie miał okazję przeczytać książkę, bo autor przekazał ją pracownicom jego biura.

Czym zajmuje się Marta Kaczyńska?

Marta Kaczyńska pracuje jako publicystka, jednak nie jest to jej jedyne zajęcie. Z pewnością nie może narzekać na niskie zarobki, bo często jest widywana z gustownymi i drogimi dodatkami. Na czym zarabia? W 2017 roku zaczęła pracę w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, gdzie często pojawia się krytykujący obecną władzę Lech Wałęsa. Swoje teksty Marta Kaczyńska publikuje na łamach jednego z prawicowych tygodników.

marta kaczyńska
fot. screen z youtube.com TVP Info

Jakie studia skończyła Marta Kaczyńska? Marta Kaczyńska jest dumną absolwentką prawa na Uniwersytecie Gdańskim. W 2015 roku otworzyła własną kancelarię i tym samym spełniła marzenie taty, który chciał, aby córka samodzielnie utrzymywała się i pracowała w wyuczonym zawodzie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kaufland wycofuje żel pod prysznic. Może wywołać zakażenie
  2. Jego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na raka rok później. Muzyk długo dochodził do siebie
  3. Ślub 72-latki i 27-latka wzbudził kontrowersje. Jednak najgorsze miało dopiero nadejść
  4. Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą. ”Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości”
  5. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje
  6. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor

Źródło: natemat.pl

Poprzedni artykułPanna młoda dzień po ślubie obudziła się nie w swojej sypialni. Była przywiązana do łóżka
Następny artykułNie żyje słonica Tikiri. Wychudzone zwierzę zmarło z wycieńczenia, było ”atrakcją” festiwalu
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.