Marta Kaczyńska i jej najbliżsi mają ogromne powody do świętowania, a przede wszystkim do dumy, czym z chęcią sama pochwaliła się w mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący czas w domu bratanicy Jarosława Kaczyńskiego będzie wyjątkowy i trudno się dziwić. Takie rzeczy wręcz trzeba odpowiednio uczcić.

Marta Kaczyńska, córka zmarłej pary prezydenckiej, postanowiła podzielić się wesołą nowiną z całym światem, a przynajmniej internetem. Kiedy tylko ogłosiła to na swoim profilu na Facebooku, natychmiast polała się masa pozytywnych komentarzy i liczne gratulacje. 

Marta Kaczyńska świętuje z rodziną

Marta Kaczyńska ma nawet dwa powody do szczęścia. Jak się okazuje, kobieta nie tylko świętuje pierwsze urodziny Stasia, synka z trzeciego małżeństwa, ale również sukces córki. To niewiarygodne, co udało się osiągnąć dziewczynce w tak młodym wieku. 

Jak się okazuje, o 13-letniej córce Marty Kaczyńskiej z drugiego ślubu, Martynie Dubienieckiej, dzięki jej wyjątkowym osiągnięciom, już teraz rozpisują się branżowe portale. Dziewczynka ma prawdziwy talent, a jej mama bardzo ją w tym wspiera. Nic dziwnego, że publicznie pochwaliła się ogromnym sukcesem swojej córki. Jest czym.

  1. Pradziadek pod wpływem przygniótł dziecko. 2-miesięczny maluch nie miał szans
  2. Mocne starcie Magdaleny Ogórek z posłanką na antenie TVP Info. „Wymaga tego podstawowy szacunek”

Marta Kaczyńska chwali się córką

Nastolatka napawa swoją mamę ogromną dumą. Jak się okazuje, dziewczynka ma wyjątkowe pasje, jakimi są konie i jeździectwo, o czym Marta Kaczyńska wielokrotnie wspomniała. Teraz jednak, na koncie 13-latki pojawia się coraz więcej sukcesów. 

W czwartek nastolenia Martyna odniosła zwycięstwo w Małej Rundzie ZO w KJ Lotar w Biskupcu, natomiast niedawno została laureatką konkursu jeździeckiego Cavaliada Kraków. Gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marta Kaczyńska jest bardzo dumna ze swojej córki i postanowiła pochwalić się jej osiągnięciami w mediach społecznościowych.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zatrzymanie krążenia, 5% szans na przeżycie. Joanna Senyszyn spisała testament, dwukrotnie uciekła śmierci
  2. Mieszkańcy miasta w żałobie, nie żyje Patrycja. 20-latka zginęła we własnym łóżku
  3. Makijaż permanentny brwi, który budzi grozę. Przestroga dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić na kosmetyczce
  4. Wielka radość w domu Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. W końcu się udało
  5. Porażające zdjęcia znad Bałtyku z dzisiaj. 23 pilne interwencje, komunikat leci z samochodu, nie mieści się w głowie, co dzieje się w restauracjach

źródło: pomponik.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

 

Poprzedni artykułStrażacy walczą z żywiołem, sytuacja jest fatalna. Dramatyczne doniesienia z północy Polski, są zdjęcia
Następny artykułDziś i jutro Polacy mogą mieć poważny problem. Wystarczy, że masz konto w banku
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.