Marta Kaczyńska i jej rodzina przeżyła bolesne rozstanie. O sytuacji poinformowała córka prawniczki, Martyna Dubieniecka. Za pośrednictwem swojego Instagrama dziewczynka poinformowała, że była zmuszona rozstać się z jednym ze swoich dwóch koni. Drzewiec, bo tak ma na imię zwierzę, musiał zostać sprzedany. Nastolatka podzieliła się smutkiem wynikającym z trudnego rozstania.

Marta Kaczyńska pilnie strzeże swojej prywatności. Od niej samej nie wiele możemy się dowiedzieć, czasem jakieś wiadomości ujawnią się za pośrednictwem mediów społecznościowych jej bliskich. Tak było w tym przypadku.

Marta Kaczyńska sprzedała konia

Martyna Dubieniecka przyznała, że nie może mieć już dwóch koni. Musiała zdecydować się na jednego, a Drzewiec, do którego tak się przyzwyczaiła, musiał zostać sprzedany. Koń to 11-letni Wałach szlachetnej półkrwi.

Dziewczyna nie raz brała udział w zawodach właśnie na tym koniu. Jej rodzice postanowili jednak sprzedać jedno zwierzę. Super Express opisał to wydarzenie, podając, że zwierzak trafi teraz do innej dziewczynki mieszkającej w Finlandii.

  1. Wielkie zmiany w emeryturach. Już od lipca można skorzystać, jest jeden warunek
  2. Szumowski nie miał wyboru. Dopiero teraz ujawnił wszystko, wydał nowe oświadczenie
  3. Lech Wałęsa zaliczył gigantyczną wpadkę. Zrobiono mu właśnie zdjęcia z wizyty u fryzjera, złamano wszystkie zasady

Córka Marty Kaczyńskiej 

Córka bratanicy prezesa PiS-u zajmuje się jeździectwem od najmłodszych lat. Martyna bierze udział w wielu konkursach, trenuje pod czujnym okiem najlepszych trenerów. Jak podaje se.pl dziewczynce bardzo trudno pożegnać się z ukochanym zwierzęciem.

Aktualnie Martyna jeździ na wałachu o imieniu Kamelot, który będzie jej służył podczas treningów i udziału w zawodach. Marta Kaczyńska nie odniosła się do żalu swojej córeczki. Na jej profilu jednak możemy zaobserwować, jak spędza kwarantannę, o czym pisaliśmy w osobnym artykule.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marta Kaczyńska
fot.10.04.2017 Warszawa Obchody 7. rocznicy katastrofy smolenskiej N/z Marta Kaczynska z corkami Jaroslaw Kaczynski premier Beata Szydlo Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER

O córkach bratanicy Jarosława Kaczyńskiego niewiele wiadomo. Jednak pasja do jeździectwa młodszej Martyny jest znana wielu.

marta kaczyńska
fot.instagram.com/mmkaczynska

Wielką pasją Martyny Dubienieickiej jest jazda konna. Drzewiec to koń, który towarzyszył dziewczynce na wielu zawodach. 

marta kaczyńska
fot..instagram.com/mmkaczynska

Czasem mama chwali się wyjątkową pasją swojej córki na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policja tłumaczy się z mandatów po pogrzebie zamordowanej Kornelii. Mamy oświadczenie
  2. Szumowski podał termin i rozwiał wątpliwości. Kiedy koniec z maseczkami?
  3. Rodzina poinformowała o śmierci uwielbianego aktora. Jego życie prywatne było fascynujące
  4. Czwarta tajemnica fatimska. Przepowiednia, która odbiera mowę
  5. Staruszka znalazła w Biedronce portfel z ogromną sumą. Cel, na który były przeznaczone pieniądze przyprawia o dreszcze
  6. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę

źródło: se.pl

Poprzedni artykułDzień Dziecka w Biedronce. Sieć oferuje kultowe zabawki w nieprawdopodobnych cenach
Następny artykułKot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl