Marta Kaczyńska nie posiada się z radość. Już wkrótce w życiu kobiety nastąpi przełomowy moment, na który czekają wszyscy członkowie rodziny. Do nadejścia tej szczęśliwej chwili pozostało zaledwie kilka miesięcy. Napięcie rośnie, a o wszystkim opowiedziała publicznie córka Marty, Martyna.

Na tę chwilę czeka każdy członek rodziny Marty Kaczyńskiej. Już za niedługo w jej życiu wszystko zmieni się na lepsze. Córka prawniczki, Martynka poinformowała internautów o wielkim szczęściu. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego ma powody do radości.

Marta Kaczyńska powiększa rodzinę

Już za kilka miesięcy rodzina Marty Kaczyńskiej się powiększy. W domu kobiety zapanowała wielka radość i każdy czeka z niecierpliwością na zapoznanie nadchodzącego członka. Otóż jak poinformowała jej córeczka Martyna, rodzina zaplanowała kupno nowego konia.

Martyna Kaczyńska to młodsza córka Marty. Od jakiegoś czasu dziewczynka posiada swoje konto na Instagramie, gdzie bardzo aktywnie spędza swój wolny czas. Niedawno zorganizowała na swoim profilu Q&A, w którym internauci zadawali mnóstwo pytań. Na każde z nich odpowiedziała z entuzjazmem:

– Planujesz drugiego konia? – zapytał jeden z internautów.

Martyna odpowiedziała:

– Tak, ale to pewnie na nowy rok.

Dziewczynka posiada już jednego konia. To 16-letni Wałach, którego nazwali Kamelot. Marta Kaczyńska miała przyjemność oglądać zwycięstwa córki w niejednych zawodach jeździeckich wraz z Kamelotem.

  1. Uwaga: Już za chwilę mogą zapukać do twoich drzwi. Będą sprawdzać wszystko, wiemy kiedy
  2. Porażające wieści o zdrowiu papieża, współpracownik ujawnia fakty. Duchowny podjął także kluczową decyzję

Wielka radość w domu Kaczyńskiej

Radość, jaka ogarnęła dom Marty Kaczyńskiej, jest ogromna. Jak informuje Super Express, córka tragicznie zmarłej w katastrofie smoleńskiej pary prezydenckiej niegdyś jeździła konno. Sama jest bardzo zakochana w zwierzętach, a szczególnie w koniach, zatem nie trudno się domyślić, z jaką niecierpliwością wyczekuje nowego członka rodziny.

Co więcej, niecałe dwa lata temu Marta Kaczyńska poślubiła znanego biznesmena Piotra Zielińskiego, który od wielu lat związany jest z jeździectwem. Podobnie jak żona jest pasjonatem koni i sam uwielbia spędzać czas jeżdżąc konno. Sam przez kilka lat posiadał swoją szkółkę jeździecką oraz stadninę.

Każdy nowy członek rodziny to szczęście, jednak z uwagi na swoje pasje i miłość do koni Marta Kaczyńska może powiedzieć o wyjątkowej radości.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Marta Kaczyńska
fot. instagram.com/mmkaczynska/

Marta Kaczyńska może mówić o wielkiej radości. Jej rodzina wkrótce powiększy się o nowego członka w postaci konia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Decyzja nagle podjęta. Rozpoczęcie roku szkolnego właśnie przesunięte, podano dokładny termin, kiedy dzieci pójdą do szkoły
  2. Niewyobrażalnie okropne, udają ofiary Auschwitz na nagraniach na TikToku, w tle muzyka rozrywkowa. Skandal na cały świat
  3. Dramatyczny wpis brata Magdy Gessler. Jego słowa są wstrząsające. Co się stało?
  4. Ministerstwo infrastruktury poinformowało o obostrzeniach w podróżowaniu. Polaków czekają kolejne zakazy
  5. Gwiazda „Kryminalnych” powraca w wielkim stylu. Jej odważne zdjęcie rozgrzało fanów, co za ciało
  6. Smaczna i sycąca zapiekanka z 2 warzyw, naje się cała rodzina. Prosty przepis zrobisz w parę chwil

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułNagła zmiana decyzji władz. Dzieci nie pójdą do szkoły od 1 września. Znamy nową datę rozpoczęcie roku szkolnego, sanepid potwierdził
Następny artykułŁukasz Szumowski na wakacjach na Fuerteventurze. Internauci nie mają wątpliwości, co się dzieje naprawdę
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl