Marta Kaczyńska ma powody do zdenerwowania? Jej były mąż wypowiedział się w skandalicznej sprawie, którą od kilku dni żyje cała Polska. Słowa mężczyzny nie przeszły bez echa! Czy z ich powodu rozpęta się afera? obecna władza musiałaby zamknąć połowę swojej partii.

Marta Kaczyńska raczej nie będzie zachwycona, gdy odkryje, co zrobił jej były mąż. Mężczyzna zdecydował się zabrać głos w jednej z najgoręcej komentowanych spraw ostatnich tygodni. Chodziło mu tylko o niewinny żart? A może mówił zupełnie poważnie? Tak czy inaczej, jego słowa nie przeszły bez echa. Wybuchnie skandal?

Marta Kaczyńska: co powiedział jej były mąż?

Jak informuje tokfm.pl, w poniedziałek szóstego maja doszło do zatrzymania kobiety, która miała w nocy z 26 na 27 kwietnia rozlepić w okolicach kościoła św. Dominika w Płocku naklejki z Matką Boską. Chodzi o wizerunek, gdzie zamiast aureoli umieszczono tęcze. Zatrzymana usłyszała oskarżenie o obrazę uczuć religijnych.

Jedną z osób, które zdecydowały się skomentować całe zajście, był znany politolog Marek Migalski. Mężczyzna zamieścił na Twitterze notkę w sarkastycznym tonie. Zadał m.in. ironiczne pytanie o to, kiedy państwo zacznie ścigać osoby uprawiające przedmałżeński s*ks, skoro takie działania także obrażają Boga oraz chrześcijan. Wśród komentujących pojawił się Marcin Dubieniecki, czyli były mąż Marty Kaczyńskiej. Mężczyzna udzielił Migalskiemu zaskakującej odpowiedzi.

– Gdyby tak było, to obecna władza musiałaby zamknąć połowę swojej partii, a druga połowa musiałaby poczekać, aż zwolnią się miejsca w aresztach.

Na razie Marta Kaczyńska w żaden sposób nie odniosłaby się do słów swojego byłego męża. Możemy jedynie spekulować, że prawdopodobnie nie spodoba jej się to, co Marcin Dubieniecki powiedział na temat partii, z którą związali się zarówno ojciec prawniczki Lech Kaczyński, jak i stryj Jarosław Kaczyński.

Kim jest Marcin Dubieniecki?

Marcin Dubieniecki jest przedsiębiorcą oraz prawnikiem, który pracował i prowadził interesy na terenie Warszawy oraz Trójmiasta. Podobnie jak jego była żona ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim.

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki wzięli ślub w 2007 roku i byli małżeństwem przez dziewięć lat. Para ma dwie córki – Ewę i Martynę. Jak czytamy na pl.wikipedia.org po rozstaniu z córką pary prezydenckiej Dubieniecki wszedł w kolejny związek z byłą żoną Artura Boruca, Katarzyną Modrzewską. Mają wspólnego syna Marcelego.

Uważacie, że Marcin Dubieniecki tylko żartował? Mamy nadzieję, że Marta Kaczyńska nie doświadczyła z powodu jego słów żadnych przykrości!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marta kaczyńska
fot. instagram.com @mmkaczynska

Marta Kaczyńska ma powód do zmartwień?

marta kaczyńska
fot. instagram.com @mmkaczynska

Były mąż córki pary prezydenckiej zdecydował się wypowiedzieć w kontrowersyjnej sprawie.

marta kaczyńska
fot. instagram.com @mmkaczynska

Marcin Dubieniecki skrytykował partię rządzącą? A może tylko żartował?

marta kaczyńska
fot. twitter.com Marcin Dubieniecki

Komentarz mężczyzny wywołał spore zamieszanie wśród internautów.

marta kaczyńska
fot. pl.wikipedia.org Marcin Dubieniecki

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki byli małżeństwem przez dziesięć lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Myśliwy strzelił do psa na oczach właścicielki. „Luna dostała prosto w głowę, strzał był precyzyjny”
  2. Nie żyje znana polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie
  3. Jak zostać modelką? 7 złotych porad, które pomogą ci spełnić marzenie
  4. Znana aktorka urodziła w wieku 55 lat. Gwiazda pokazała zdjęcie słodkiej córeczki
  5. Przełom w leczeniu córki Ewy Błaszczyk! Zapadła w śpiączkę 19 lat temu

źródła: se.pl, pl.wikipedia.org

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.