Marta Kaczyńska wyjawiła prawdę! Po latach opowiedziała, jaki naprawdę był jej ojciec. Jak prawniczka wspomina tragicznie zmarłego tatę i jakim był rodzicem?

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej często ciepło wypowiada się o mamie i tacie. Choć lata temu bardzo mocno przeżyła tragedię, dziś odzyskała równowagę i nie pozwala, by o jej rodzicach zapomniano. Ostatnio Marta Kaczyńska opowiedziała o tym, jakim ojcem naprawdę był Lech Kaczyński.

Marta Kaczyńska szczerze o ojcu

Kaczyńska często udziela wywiadów na temat zmarłych rodziców. Ciepło mówi o ukochanym ojcu i mamie. W zeszłym roku, z okazji ósmej rocznicy katastrofy w Smoleńsku, Marta Kaczyńska udzieliła wzruszającego wywiadu, w którym wspominała rodziców.

– Byli wspaniałymi rodzicami, myślę, że im więcej czasu mija, tym bardziej zdaję sobie sprawę, jak byli wyjątkowymi ludźmi, jak bardzo otwartymi na innych, jak bardzo empatycznymi, jak bardzo ich brakuje w tej chwili – wyznała Marta Kaczyńska w rozmowie z TVP Info.

Jakim ojcem był Lech Kaczyński?

Ostatnio Marta Kaczyńska zdobyła się również na szczere wyznanie na temat swojego ojca. W rozmowie z Onetem przytoczyła obraz ojca, który zapamiętała jeszcze z dzieciństwa. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Całe moje dzieciństwo, odkąd pamiętam, ojciec kojarzył mi się z uniwersytetem, ze stosami prac magisterskich, które bardzo skrupulatnie sprawdzał. Ojciec był zaangażowany w działalność wolnych związków zawodowych, wspomagał robotników, tłumaczył im ich prawa. To jest wspaniały przykład na to, jak można łączyć swoją karierę naukową z zaangażowaniem czysto społecznym – opowiadała córka pary prezydenckiej.

Marta Kaczyńska nie pierwszy raz podczas wywiadu przywołuje wspomnienie swojego ojca. Prawniczka jest bardzo rodzinną osobą i ceni sobie relacje z bliskimi. Jak przyznaje w wywiadach, jej dzieciom brakuje w życiu dziadków, jednak stara się im zapewnić beztroskie dzieciństwo i wiele miłości. Spodziewaliście się takiego wspomnienia o Lechu Kaczyńskim? Dobrze wiedzieć, że Marta Kaczyńska tak ciepło zapamiętała mamę i tatę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak mieszka marta kaczyńska
fot. screen z youtube.com @eOstroleka

Marta Kaczyńska straciła rodziców w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku.

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.