Marta Kaczyńska: pierwszy mąż zerwał kontakt z ex-żoną. Dlaczego ich związek nie przetrwał? Zrobiła coś, co ciężko jest wybaczyć…

Marta Kaczyńska była zamężna trzykrotnie, ostatni ślub wzięła latem zeszłego roku. Jednak to pierwsze małżeństwo prawniczki budzi największe zainteresowanie mediów. Marta Kaczyńska: pierwszy mąż dziś nie utrzymuje z nią kontaktu. Dlaczego tak się stało?

Marta Kaczyńska: pierwszy mąż. Kim jest Piotr Smuniewski?

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej pierwszy ślub wzięła bardzo młodo. Miała wówczas tylko 20 lat, a jej wybrankiem był niejaki Piotr Smuniewski. Ledwie kilka miesięcy po ceremonii na świat przyszła córka pary – a przynajmniej tak się wtedy wydawało. Sprawa okazała się jednak dużo bardziej skomplikowana.

Marta Kaczyńska: pierwszy mąż prawniczki nie był dla niej stworzony. Kim jest Piotr Smuniewski? Pierwszy mąż Kaczyńskiej był studentem prawa, poznali się właśnie na uczelni. Kryzysy w ich małżeństwie były rzekomo dość częste i po czterech latach para postanowiła się rozwieść. Rozwód nie przebiegał jednak tak spokojnie, jak można by się spodziewać – Marta Kaczyńska zleciła badania genetyczne, które dowiodły, że pierwsza córka prawniczki, Ewa wcale nie jest dzieckiem Smuniewskiego.

Co robi Piotr Smuniewski?

Para rozwiodła się w 2006 roku. To wtedy Marta Kaczyńska dowiodła, że jej pierwszy mąż nie jest ojcem wówczas trzyletniej Ewy. Początkowo Smuniewski chciał nadal utrzymywać kontakt z dziewczynką, jednak cios okazał się zbyt mocny. Co robi Piotr Smuniewski obecnie?

Po zerwaniu kontaktu z córką i byłą żoną w 2007 roku postanowił ułożyć sobie życie na nowo. Marta Kaczyńska: pierwszy mąż po zerwaniu z nią kontaktu postanowił wyjechać do innego miasta, tam też założył własny biznes. Całkowicie zniknął z mediów, a według Jastrząb Post ma także nową partnerkę, z którą wychowuje dziecko.

Nie ma styczności z byłą żoną już od 12 lat, Marta Kaczyńska zaś zdążyła w tym czasie poślubić dwóch innych mężczyzn. Dziś jest szczęśliwa u boku swojego trzeciego męża, z którym wychowuje troje dzieci. Ciekawe, czy prawniczka zamierza jeszcze powiększyć rodzinę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/mmkaczynska

Marta Kaczyńska: pierwszy mąż nie utrzymuje z nią kontaktu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułRodzice Martyny Wojciechowskiej nazywają Kossakowskiego zięciem. Są już po ślubie?
Następny artykułDziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.