Marta Kaczyńska skrytykowana została przez zirytowanych internautów. W efekcie ktoś umieścił w internecie drzewo genealogiczne skupiające się na Marcie i jej trzech mężach, a także ich wcześniejszych partnerkach.

Nie wiemy, czy Marta Kaczyńska widziała już wspomnianą grafikę, ale chyba powinna, bo dużo się w niej dzieje… Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do lektury.

Marta Kaczyńska urodziła?

Niedawno córka zmarłego prezydenta PR, po raz trzeci została mamą. O narodzinach poinformowała nastoletnia córka Kaczyńskiej, Ewa Dubieniecka, dzieląc się z Internautami zdjęciem śpiącego bobasa. Ojcem dziecka jest Piotr Zieliński, z którym Kaczyńska wzięła ślub na kilka dni przed narodzinami trzeciego dziecka. Maluch ma dwie starsze siostry – 15-letnią Ewę (której ojcem jest pierwszy mąż Marty Kaczyńskiej, Piotr Smuniewski) oraz 9-letnią Martynę (której ojcem jest Marcin Dubieniecki)

Ślub Marty Kaczyńskiej

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego wzięła ślub z Piotrem Zielińskim 27 lipca w Warszawie. Ślub był cywilny, ale para zapowiedziała, że będzie się starać o kościelne potwierdzenie swojego małżeństwa.

Marta Kaczyńska skrytykowana. O co poszło?

Zapewne zastanawia was, dlaczego internauci postanowili zadrwić sobie z Marty Kaczyńskiej? Marta Kaczyńska skrytykowana została za swoje poglądy i „dobre rady”. Najbardziej zirytowała ich postawa Kaczyńskiej, która według nich kreowała się na wyrocznię moralności i ekspertkę od spraw sercowych. Marta Kaczyńska skrytykowana została za swoje felietony w tygodniku wSieci. Na łamach gazety, Kaczyńska radziła Polkom jak mają żyć i jak powinny wychowywać dzieci. Nie wszystkim się to spodobało.

Umieszczone w internecie patchworkowe drzewo genealogiczne szybko zyskało na popularności. Przedstawia ono Martę Kaczyńską w zestawieniu z jej trzema mężami. Dla tych, którzy nie mogą się połapać, spieszymy z wyjaśnieniem:

  1. Pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej był Piotr Smuniewski, z którym ma córkę Ewę.
  2. Drugim mężem Kaczyńskiej był Marcin Dubieniecki, z którym ma córkę Martynę. Dubieniecki ma już dziecko z obecną żoną, Katarzyną Modrzewską, która była związana niegdyś z Arturem Borucem.

Internet oszalał na punkcie drzewa genealogicznego Kaczyńskiej. A wy co o nim myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marta Kaczyńska skrytykowana

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uczestniczka „Warsaw Shore” zmieniła swoją twarz! Wygląda jak 
  2. Kurdej-Szatan, Dereszowska i Roznerski w nowej komedii romanstycznej
  3. Pijana Joga. Ćwiczysz i pijesz wino! Cudowne?

źródło: jastrzabpost.pl, plotek.pl, se.pl