Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcie ze ślubu swoich rodziców. Pamiątkowa fotografia z uroczystości wzbudziła olbrzymie zainteresowania i rozczuliła wiele osób.  Podobno tańczyli do rana — opisała prawniczka w książce Moi rodzice, poświęconej jej tragicznie zmarłym rodzicom — Marii i Lechu Kaczyńskich. 

Marta Kaczyńska przeszła traumatyczne chwile w życiu. Pochowała tragicznie zmarłych rodziców, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej w kwietniu 2010 roku. Prawniczka oddała im hołd w książce Moi rodzice. Opublikowała również zdjęcie z ich ślubu, które wzruszy was do łez. 

Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcie rodziców

Marta Kaczyńska opublikowała na swoim profilu na Facebooku zdjęcie ślubne śp. rodziców. Fotografia pochodzi ze ślubu cywilnego. Ślub kościelny Maria i Lech Kaczyńscy wzięli pięć lata później, podczas chrztu córki. Szczegóły dotyczące uroczystości ślubnych opisała w swojej książce, poświęconej zmarłym rodzicom pod tytułem Moi rodzice.

 Lubiłam oglądać zdjęcia ze ślubu i patrzeć na wzruszone oczy mamy. Miała wtedy na sobie prostą błękitną sukienkę i szal. Podobno tańczyli do rana – opisała Marta Kaczyńska w książce swojego autorstwa. 

Maria i Lech Kaczyńscy wzięli ślub 27 kwietnia 1978 roku w Warszawie, a zdjęcie z uroczystości ślubnej wywołało wielkie zainteresowanie wielu osób. 

Gdzie poznali się rodzice Marty Kaczyńskiej?

Rodzice Marty Kaczyńskiej poznali się przez wspólnego znajomego, co prawniczka szczegółowo opisała w swojej książce. 

– Rodziców poznali ze sobą wspólni znajomi z Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Mama postanowiła pomóc tacie w wynajęciu pokoju w willi, w której mieszkała. Tata na spotkanie z właścicielami domu przyszedł rozczochrany, bo strasznie wiało, a miał wtedy bardzo bujne kręcone włosy. Kiedy mama go zobaczyła, to podobno niewiele się zastanawiając, chwyciła za grzebień i poprawiła mu fryzurę – napisała w książce. 

Po śmierci rodziców Marta Kaczyńska przestała być anonimową postacią. Musiała uodpornić się na wszelkie docinki ze strony negatywnie nastawionych osób, co z pewnością było dla niej bardzo trudne. Chociaż prawniczka starała się na co dzień unikać przykrych sytuacji, czasami dochodziło do tak przykrych zdarzeń, o czym wielokrotnie wspominała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska upamiętniła swoich rodziców w książce. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykuł„Taniec z Gwiazdami” już za nami. Fani wybrali najlepszą parę wszech czasów
Następny artykułMartyna Wojciechowska odrzuciła milionera! Był zabójczo przystojny i chciał się z nią ożenić