Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcie ze ślubu swoich rodziców. Pamiątkowa fotografia z uroczystości wzbudziła olbrzymie zainteresowania i rozczuliła wiele osób. Podobno tańczyli do rana — opisała prawniczka w książce Moi rodzice, poświęconej jej tragicznie zmarłym rodzicom — Marii i Lechu Kaczyńskich. 

Marta Kaczyńska przeszła traumatyczne chwile w życiu. Pochowała tragicznie zmarłych rodziców, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej w kwietniu 2010 roku. Prawniczka oddała im hołd w książce Moi rodzice. Opublikowała również zdjęcie z ich ślubu, które wzruszy was do łez. 

Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcie rodziców

Jakiś czas temu Marta Kaczyńska opublikowała na swoim profilu na Facebooku zdjęcie ślubne śp. rodziców. Fotografia pochodzi ze ślubu cywilnego. Ślub kościelny Maria i Lech Kaczyńscy wzięli pięć lat później, podczas chrztu córki. Szczegóły dotyczące uroczystości ślubnych opisała w swojej książce, poświęconej zmarłym rodzicom pod tytułem Moi rodzice.

 Lubiłam oglądać zdjęcia ze ślubu i patrzeć na wzruszone oczy mamy. Miała wtedy na sobie prostą błękitną sukienkę i szal. Podobno tańczyli do rana – opisała Marta Kaczyńska w książce swojego autorstwa. 

Maria i Lech Kaczyńscy wzięli ślub 27 kwietnia 1978 roku w Warszawie, a zdjęcie z uroczystości ślubnej wywołało wielkie zainteresowanie wielu osób. 

  1. Nowe projekty uderzą w portfele Polaków. Na horyzoncie kolejne opłaty, wszyscy łapią się za głowę
  2. Wszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachem
  3. Wyciekła informacja na temat wielkiej tajemnicy TVN. Nie chcieli, aby ktokolwiek się dowiedział, cała Polska wstrzymała oddech

Gdzie poznali się rodzice Marty Kaczyńskiej?

Rodzice Marty Kaczyńskiej poznali się przez wspólnego znajomego, co prawniczka szczegółowo opisała w swojej książce. 

– Rodziców poznali ze sobą wspólni znajomi z Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Mama postanowiła pomóc tacie w wynajęciu pokoju w willi, w której mieszkała. Tata na spotkanie z właścicielami domu przyszedł rozczochrany, bo strasznie wiało, a miał wtedy bardzo bujne kręcone włosy. Kiedy mama go zobaczyła, to podobno niewiele się zastanawiając, chwyciła za grzebień i poprawiła mu fryzurę – napisała w książce. 

Po śmierci rodziców Marta Kaczyńska przestała być anonimową postacią. Musiała uodpornić się na wszelkie docinki ze strony negatywnie nastawionych osób, co z pewnością było dla niej bardzo trudne. Chociaż prawniczka starała się na co dzień unikać przykrych sytuacji, czasami dochodziło do tak przykrych zdarzeń, o czym wielokrotnie wspominała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marta kaczynska
instagram.com/mmkaczynska

Marta Kaczyńska upamiętniła swoich rodziców w książce. 

Marta Kaczyńska
fot. Instagram/@mmkaczynska

Rodzice Marty wzięli ślub kościelny podczas jej chrztu. Wcześniej wzięli ślub cywilny.

marta kaczyńska
facebook.com

Maria i Lech Kaczyńscy wzięli ślub 27 kwietnia 1978 roku w Warszawie, a zdjęcie z uroczystości ślubnej wywołało wielkie zainteresowanie wielu osób. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Basia Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Wiele osób o takiej marzy, uwagę zwraca 1 szczegół
  2. 7 osób nie żyje, 60 jest rannych. Nie mieli szans, wiadomości ze świata są tragiczne
  3. Kulisy wyjazdu Kingi Dudy. Na jaw wychodzą nowe nieznane fakty, nie było dobrze
  4. Mąż zemścił się na kochanku żony. Zachował się w najgorszy możliwy sposób, włos się jeży na głowie
  5. Para młoda nagle usłyszała krzyk. Odwrócili się i zamarli, nie wierzyli własnym oczom
  6. Przyłapali Andrzeja Dudę, nie miał pojęcia, że ktoś patrzy. Wydało się, jak spędza wolny czas

źródło: fragmenty książki Marty Kaczyńskiej pod tytułem Moi Rodzice, radiozet.pl

 

Poprzedni artykułBogacz skompromitował się na stacji benzynowej. Nagranie podbija internet
Następny artykułGwiazdor „M jak Miłość” pokazał nietypowe zdjęcie. Rzadko pozwala sobie na tyle, tym razem zrobił wyjątek