Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Manowska wzięła ślub? Zdradził ją jeden szczegół, fani wniebowzięci
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 04.07.2020 19:59

Marta Manowska wzięła ślub? Zdradził ją jeden szczegół, fani wniebowzięci

marta manowska
fot. instagram.com @martamanowska

Marta Manowska, prowadząca pogram: Rolnik szuka żony, do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Jednak jakiś czas temu w jej życiu pojawił się ten jedyny mężczyzna. Prezenterka przyznała wówczas, że myśli o ślubie i założeniu rodziny. Najnowsze zdjęcia, jakie umieściła na Instagramie, nie pozostawiają wątpliwości, że w życiu gwiazdy zdarzyło się coś wyjątkowego.

Marta Manowska zdradziła jednym szczegółem, że mógł zmienić się jej stan cywilny. Spostrzegawczy fani zauważyli wielką zmianę na zdjęciu, na którym gwiazda chciała pochwalić się nową fryzurą. Niestety nie włosy stały się obiektem zainteresowania fanów.

Marta Manowska wzięła ślub?

Dziennikarka postanowiła w swoich social mediach pochwalić się nową fryzurą. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym obejmuje rozwiane włosy dłońmi. Fani od razu spostrzegli ważny szczegół. Na serdecznym palcu dziennikarki znajduje się złota obrączka.

Choć oficjalnie Marta Manowska nie potwierdziła informacji o ślubie, fani uważają, że owa obrączka na palcu może wskazywać, że dziennikarka wyszła za mąż. Jak podaje Super Express, wybranek Manowskiej oświadczył się jej jakiś czas temu w trakcie podróży do Paryża.

  1. Łukasz Nowicki tłumaczy się z rzucania pieczywem na antenie. Prowadzący „Pytanie na Śniadanie” ma wyjaśnienie
  2. Jesteście klientami Biedronki? Uważajcie na okropne działania oszustów w internecie, dziesiątki osób już są ofiarami ponurych praktyk
  3. Rodzice doprowadzili 6-tygodniowe dziecko do kalectwa. Kilka lat później stała się niesamowita rzecz

Kim jest ukochany Marty Manowskiej?

Manowska poznała swojego narzeczonego na planie programu Sanatorium miłości. Dziennikarkę połączyło silne uczucie z dźwiękowcem Adamem. Jak podaje Plotek, sami bohaterowie programu byli zachwyceni uczuciem, jakie połączyło tych dwoje.

Ślub to niejedyne podejrzenia fanów dotyczących życia osobistego prowadzącej. Na zdjęciach z planu do najnowszego sezonu Rolnik szuka żony, dziennikarka wprost promieniała szczęściem. Uwagę internautów przyciągnął zaokrąglony brzuszek prowadzącej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marta manowska

Gwiazda postanowiła pochwalić się nową fryzurą. Nie spodziewała się, co tak naprawdę przykuje uwagę fanów.

marta manowska

Gwiazda emanuje radością.

marta manowska

W social mediach Manowskiej na próżno szukać zdjęć jej drugiej połówki. Dziennikarka pilnie strzeże swojego życia prywatnego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mateusz Morawiecki pokazał, na co go stać i nie przebierał w słowach. „Widać, co za nieudacznik” – powiedział bez ogródek
  2. Skandal w Kołobrzegu. Poszkodowane są dzieci. Rodzice są zdruzgotani
  3. Co zobaczyłeś najpierw? Zdjęcia, które zaraz ujrzysz, odkryją twoją najmroczniejszą stronę
  4. Makijaż nie tylko na twarzy? Nowa moda na malowanie miejsc intymnych może być niebezpieczna
  5. Były mąż Małgorzaty Rozenek jest w trudnej sytuacji. Gwiazda zrobiła dla niego wspaniałą rzecz
  6. Do 4-latki w sklepie podszedł nieznajomy. Sięgnął do kieszeni i ludziom wokół zachciało się płakać, mama wszystko nagrała

źródło: plotek.pl