Kolejny uczestnik „Sanatorium miłości” bierze ślub. Tym razem to Władysław Balicki z drugiej edycji programu postanowił sformalizować swój związek. Marta Manowska może więc szykować się na następne wesele. 

Chociaż Władysław nie odnalazł miłości w programie, niedługo po zakończeniu emisji hitu los się do niego uśmiechnął. 

Kolejny uczestnik „Sanatorium miłości” bierze ślub 

Władysław Balicki był uczestnikiem drugiej edycji „Sanatorium miłości”. Mimo starań i swojej otwartości nie znalazł w programie wybranki. Jednak zrobił to niedługo później. 

73-latek swoją przyszłą żonę poznał dzięki mediom społecznościowym. 

– Marysia przez przypadek wysłała mi zaproszenie do grona znajomych. Zadzwoniłem do niej, by zorientować się, z kim mam do czynienia – wyznał tygodnikowi „Na Żywo”. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Władysław, rodowity Łodzianin, zdradził, że jego ukochana mieszka w Stalowej Woli, ale jak podkreślił, od początku nie stanowiło to dla niego żadnego problemu. 

– Zostaje tylko zalegalizować związek w Urzędzie Stanu Cywilnego, a to nastąpi niedługo. Jako senior będę oryginalnym panem młodym. I dobrze. Jesteśmy pewni, że pragniemy się pobrać i nie chcemy zwlekać ze ślubem zapowiedział gwiazdor „Sanatorium”. 

Zakochani zdradzili w rozmowie z „Na Żywo”, że mają już przygotowaną listę gości. Nie wyobrażają sobie, by w tym szczególnym dniu zabrakło przy nich prowadzącej  „Sanatorium miłości” Marty Manowskiej. 

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Sanatorium miłości TVP (@sanatorium_milosci_tvp)

 

Źródło: Fakt

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie