Marta Manowska zaprezentowała światu serię zdjęć. Pochwaliła się, jak spędziła ostatnie dni, które zapewniły jej wiele radości. Oprócz zapierających dech w piersiach widoków pojawiły się fotografie radosnej prezenterki. 

Na Instagramie jednej z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej pojawił się osobliwy wpis. Marta Manowska nie kryje swojej radości. Wiemy, jak spędziła ostatni czas.

Marta Manowska w zachwycającym wpisie

Marta Manowska niezmiennie od lat plasuje się w czołówce gwiazd TVP. Zyskała popularność i uznanie widzów za sprawą prowadzenia takich hitów jak „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości”. Swoją szczerością, otwartością i wyrozumiałością urzekła odbiorców.

Gwiazda ma za sobą trudne chwile. Nie tak dawno przyszło jej pożegnać się z uczestnikiem „Rolnika”, który targnął się na swoje życie. Marta pogrążyła się w żałobie. Zaangażowała się również w pomoc rodzinie zmarłego Krzysztofa Pachuckiego.

Tym razem przekazała radosne wieści, publikując wiele pięknych kadrów. Marta Manowska wraz z ekipą wybrała się do Jeleniej Góry. Zdobyli Śnieżkę i napawali się pięknem natury. Gwiazda zwiedziła również okoliczne atrakcje, a wieczorem uraczyła się lokalnymi specjałami.

Kocham ten stan — podsumowała Marta.

Podróże Marty Manowskiej

Marta Manowska wybiera się na wycieczki nie tylko podczas nagrywania kolejnych programów. Gwiazda uwielbia podróżować, o czym regularnie informuje swoich obserwatorów. W sieci często pokazuje zdjęcia z górskich przechadzek.

Kocha również dalekie, rajskie podróże. Nie tak dawno odwiedziła Meksyk w towarzystwie brata Pawła Bodziannego, znanego z programu „Rolnik szuka żony”. Zwiedziła również Maroko oraz Kostarykę.

Ponadto w 2016 roku Marta Manowska zdecydowała się na samotną podróż do Azji. Gwiazda zwiedziła wówczas m.in. Kambodżę, Wietnam i Tajlandię.

Podróż Marty Manowskiej
fot. instagram.com/martamanowska
Marta Manowska
fot. instagram.com/martamanowska
InstaStory Marty Manowskiej
fot. instagram.com/martamanowska
Relacja Marty Manowskiej
fot. instagram.com/martamanowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska pokazała się od nieznanej strony. „Zawsze o tym marzyłam”
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić