Nie milkną głosy na temat zmian, jakie od jesieni pojawią się na antenie Telewizji Polskiej. Jedna z czołowych gwiazd stacji miała stracić pracę na planie programu „The Voice of Senior”. Czy to prawda, że Marta Manowska może zniknąć z anteny? Głos zabrał rzecznik prasowy TVP.

Telewizja Polska przygotowała szereg zmian, jakie już od jesieni będziemy mogli oglądać przed telewizorami. Pierwszą głośną informacją, była wiadomość o nowym jurorze programu „The Voice of Poland”. Miejsce rezygnującej z funkcji trenera Sylwii Grzeszczak od września zajmie inna wokalistka — Lanberry.

To jednak nie koniec zmian, jakie dla widzów talent show przygotowało TVP. Jesienna edycja przywita uczestników w nowym, luksusowym studiu, którego standard naprawdę robi wrażenie. W tym wszystkim nie brak jednak negatywnych informacji. Pojawiły się plotki o rzekomym zwolnieniu jednej z głównych gwiazd TVP — Marty Manowskiej.

Czy Marta Manowska zostanie zwolniona z TVP?

To pytanie jest obecnie jednym z najczęściej pojawiających się w polskich mediach. Prowadząca „Sanatorium miłości” i „Rolnik szuka żony” przez wielu uznawana była za jedną z największych gwiazd TVP, a nawet nazywana „ulubienicą Jacka Kurskiego”. Według najnowszych doniesień tabloidów prezenterka nie może już pochwalić się sympatią prezesa stacji i w związku z tym musi pożegnać się z częścią swoich obowiązków zawodowych.

Całą sprawę zaostrza fakt, że sama dziennikarka usunęła ze swojego opisu na Instagramie informację o tym, że pełni funkcję prowadzącej show „The Voice Senior”. Redakcja portalu „Plotek” postanowiła skontaktować się z rzecznikiem prasowym TVP i zapytać o dalsze losy sympatycznej blondynki.

Rzecznik prasowy zabrał głos w sprawie przyszłości Marty Manowskiej

Odpowiedź rzecznika nie tylko nie rozwiała wątpliwości telewidzów, lecz wręcz przeciwnie, postawiła jeszcze więcej pytań. Według pracownika TVP stacja udostępni jutro oficjalny komunikat prasowy, w którym nie tylko zdradzi przyszłe losy Marty Manowskiej, ale też ogłosi nowego prowadzącego show „The Voice Senior”. Wszystko to ma wydarzyć się na żywo podczas programu „Pytanie na śniadanie”.

-W jutrzejszym „Pytaniu na śniadanie” ujawnimy, kto poprowadzi „The Voice Senior” i opowiemy o planach zawodowych Marty Manowskiej. Dodatkowo wyślemy komunikat prasowy — powiedział rzecznik prasowy stacji w rozmowie z portalem „Plotek”.

Pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać na jutrzejszy poranek i informacje dotyczące przyszłości popularnej dziennikarki.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska nie poprowadzi kolejnej edycji „The Voice Senior”. Zastąpi ją inna prezenterka
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: Plotek

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.