Marta Manowska ma partnera! Gospodyni Sanatorium Miłości oraz Rolnik szuka żony, odnalazła nową miłość. Kim jest nowy partner Marty Manowskiej i jakie są kulisy ich poznania? Na Żywo dowiedziało się, kim jest.

Marta Manowska nie opowiada w wywiadach o swoim życiu prywatnym, chętniej mówi o swojej pracy i uczestnikach programów, jakie prowadzi. Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała, jaki jest jej wymarzony typ mężczyzny, co więcej Na Żywo donosi, że Marta Manowska ma partnera, a poznała go w niecodziennych okolicznościach. Co jeszcze wiemy na temat nowej miłości prezenterki TVP?

Jaki jest ideał mężczyzny dla Marty Manowskiej?

Każda kobieta ma swój wymarzony typ mężczyzny, z jakim chciałaby się związać. Prowadząca Sanatorium Miłości w rozmowie z Dobrym Tygodniem opisała mężczyznę, z jakim chciałaby się związać. Jaki jest ideał mężczyzny Marty Manowskiej?

– Podobny do mnie! Taki, który gdy rzucę talerzem w ścianę, nie zacznie zamiatać odłamków, tylko rozbije drugi.[…] Chciałabym, by na hasło: „pakujemy się i z dzieciakami do kampera zwiedzamy Europę”, reagował entuzjastycznie.[…] Z jednej strony mam naturę globtroterki, z drugiej tęsknię za domem, w którym można znaleźć spokój i pachnie smakołykami- wyznała prezenterka.

Marta Manowska ma partnera! Kim jest partner Marty Manowskiej?

Wychodzi na to, że prezenterka odnalazła już swój ideał. Tygodnik Na Żywo donosi, że Marta Manowska ma partnera. Według ich informacji prezenterka zakochała się podczas pracy na planie Sanatorium Miłości.

Nowym partnerem Manowskiej miał okazać się dźwiękowiec z planu programu o imieniu Adam. Pomiędzy tą dwójką miało zaiskrzyć już podczas pierwszego dnia zdjęciowego w Ustroniu, kiedy Adam przypinał Magdzie mikrofon. Tygodnik donosi, że nowy partner Manowskiej jest niewiele od niej młodszy, wysportowany, skromny i dobrze wychowany. Ich uczucie zauważyli, uczestnicy programu, którzy już wróżą parze ślub.

-Ach, jak ja im zazdroszczę, są tacy piękni, młodzi, pełni życia. Oni wezmą pierwszy ślub w programie, zobaczycie- cytuje kuracjuszki portal plotek.pl

Trzymamy kciuki na nową parę w polskim show-biznesie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Instagram.com @martamanowska

Marta Manowska ma partnera? Tygodnik „Na Żywo” donosi, że prezenterka odnalazła swoją nową miłość.