Marta Manowska ma partnera? O samej prezenterce niewiele wiadomo. Nic dziwnego – skrzętnie ukrywa przed światem najróżniejsze informacje ze swojego życia prywatnego. Dlatego wielkim poruszeniem w mediach było wyznanie na łamach portalu pomponik.pl – gwiazda TVP zdradziła, że się z kimś spotyka! Kto zdobył serce Manowskiej?

Marta Manowska zdradziła w wywiadzie opublikowanym na portalu pomponik.pl, że jej serce jest już zajęte. Prowadząca Sanatorium miłości i Rolnik szuka żony pochwaliła się, że w jej życiu pojawił się tajemniczy mężczyzna. Kim jest ten szczęśliwiec?

Marta Manowska ma partnera?

34-letnia prezenterka z pewnością nie może narzekać na brak mężczyzn w swoim świecie. Ostatnio miała okazję, aby pochwalić się swoim życiem uczuciowym w wywiadzie dla portalu plotek.pl 7 marca 2019 roku, w którym potwierdza obecność drugiej połówki u jej boku.   

Niestety, nie zdradziła imienia i nazwiska adoratora, ale możemy się dowiedzieć czegoś ważniejszego- Manowska wydaje się bardzo szczęśliwa!

– Ja swoje życie prywatne trochę ukrywam. Natomiast, okazało się, że są na ziemi normalni mężczyźni… tak ci mogę powiedzieć. Trochę zawile może, ale chyba proste jest do odczytania. – powiedziała w wywiadzie dla Pomponika Manowska. 

Czy jest to postać ze świata polskiego show-biznesu? Gwiazda podkreśla, że zależy jej na bezpieczeństwie i wsparciu. Do tej pory jednak nie zdecydowała się na wyjawienie danych tajemniczego mężczyzny.

Z kim spotyka się Marta Manowska?

Marta Manowska ma partnera, który z pewnością świetnie się z nią dogaduje! Gwiazda podkreśla, że zależy jej na kimś, kto jednego dnia chętnie pójdzie z nią na spacer do lasu, aby następnie podzielić się z nią smutkami przy kubku gorącej herbaty. Cieszymy się, że piękna dziennikarka w końcu sama doświadczyła miłości, którą tak bardzo propaguje w swoich programach! 
 

Marta Manowska ma partnera
Fot.: martamanowska/ Instagram 

Marta Manowska ma partnera? Ceniona dziennikarka postanowiła opowiedzieć o swojej miłości. Życzymy jej dużo radosnych chwil w otoczeniu drugiej połówki! 

ZOBACZ TEŻ:  

  1. Marta Żmuda-Trzebiatowska o zarobkach aktorek. „Zarabiamy mniej, mamy trudniejszą pracę” 
  2.  Karolina Szostak pokazała zdjęcie w wydekoltowanej sukience. Fani oszaleli  
  3. Wiktor Zborowski i Maria Winiarska są raz od ponad 40 lat. Razem przeżyli tragedię

źródła: pomponik.pl