Marta Manowska uwielbia podróżować. Często publikuje w mediach społecznościowych relacje z wypraw. Jednak ostatnio pojawił się jeden czynnik, który może utrudnić jej wędrowanie.

Prowadząca programy „Sanatorium Miłości”, „Rolnik szuka żony” czy „The Voice Senior” podzieliła się na Instagramie nową wiadomością na swój temat. Nie każdego będzie na to stać.

Marta Manowska podjęła wyzwanie

W zeszłym roku gwiazda TVP postanowiła zmienić swój tryb życia. Nie tylko podjęła się wyzwania Ewy Chodakowskiej i wytrwała w nim 90 dni, ale też była bardzo dumna z efektów:

Ta przemiana jeszcze potrwa, ale wdzięczna jestem przede wszystkim za nawyki, które nabyłam. Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam 6 dni w tygodniu z jednym dniem przerwy – pochwaliła się na Instagramie.

Nie każdego byłoby stać, by tak dzielnie trwać w postanowieniach i realizować wyzwanie Chodakowskiej. Kolejną zmianą w życiu Manowskiej było przejście na zdrową dietę. Teraz Marta pochwaliła się, że od 3 tygodni jest na diecie wegańskiej.

Prezenterka wyruszyła na wyprawę pociągiem. Bała się, że w podróży nie uda się jej zjeść dobrego śniadania, które byłoby wegańskie. Na szczęście czekała ją jednak miła niespodzianka.

WARS PKP okazał się całkiem przyjazny weganom. Manowska opublikowała zdjęcie śniadania, które zjadła w pociągu. Zamieściła też podpis:

Wegańskie śniadanie w Warsie. Jestem w szoku. Pyszne. Tak się jakoś porobiło, że od 3 tygodni jestem weganką. I myślałam, że ciężko będzie w tej podróży. A tu proszę – napisała.

Fot. instagram.com/martamanowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?