Marta Manowska: ojciec prowadzącej program Rolnik szuka żony jest chory? Gwiazda musiała wydać w tej sprawie ostre oświadczenie. Dlaczego prowadząca TVP musiała opublikować tak stanowcze wyjaśnienie?

Marta Manowska: ojciec gwiazdy TVP jest ciężko chory? Gwiazda szybko wydała stanowcze oświadczenie. Zaprzeczyła w nim wszystkim doniesieniom na temat swojej rodziny. Jeszcze dziś rano informowano, że tata gwiazdy ma mieć poważne kłopoty ze zdrowiem. Pisano, że prezenterka od dawna często odwiedza rodziców, a teraz być może będzie musiała na jakiś czas opuścić Warszawę i przenieść się na Śląsk. Ile w tym prawdy? 

Marta Manowska ostro reaguje na plotki

Gwiazda od zawsze chroni swoją prywatność i dba o spokój swoich bliskich, dlatego dziś musiała natychmiast zareagować na doniesienia mediów. Na jej Instagramie pojawiła się krótka, ale bardzo konkretna informacja.

– Informuję, że wszystkie informacje, które przeczytaliście dziś Państwo w mediach, niezgodne z prawdą. Prawnicy już zajmują się sprawą — napisała Marta Manowska.

O co chodzi? Dziś rano w mediach pojawiła się informacja, że ojciec Marty Manowskiej, ma poważne problemy zdrowotne. Gwiazda miała być załamana. Problemy z sercem miały być przyczyną fatalnego stanu zdrowia mężczyzny, który od lat jest związany z przemysłem górniczym.

Marta Manowska: ojciec gwiazdy jest zdrowy

Marta Manowska już od dawna miała martwić się o ukochanego tatę i z tego powodu ostatnio częściej odwiedzać rodziców na Śląsku. Z niektórych portali mogliśmy się dowiedzieć, że z troski namawiała ich na zmianę stylu życia i diety.

Prezenterka jest oburzona doniesieniami prasy i stanowczo zaprzeczyła wszystkim plotkom. Na razie nie zdradziła szczegółów dotyczących zdrowia jej taty, możemy jednak przypuszczać, że jego problemy zdrowotne nie są prawdziwe.

Wygląda na to, że rodzina prezenterki nie przeżywa obecnie żadnego dramatu. Cieszymy się, że tata Marty Manowskiej czuje się dobrze!

ZOBACZ ZDJĘCIA MARTY MANOWSKIEJ:

Marta Manowska: ojciec
instagram.com/martamanowska/

Marta Manowska wydała oświadczenie na temat najnowszych doniesień.

Marta Manowska: ojciec
instagram.com/martamanowska/

Poinformowała, że dzisiejsze informacje pojawiające się w mediach są nieprawdziwe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 45-letnia piosenkarka w zaawansowanej ciąży na okładce! „Kilkukrotnie poroniłam i nie sądziłam, że to będzie możliwe”
  2. Synowie Kory to dziś dorośli mężczyźni. Kim są dzieci Kory, królowej polskiego rocka?
  3. Izabela Skrybant przed śmiercią miała do córki jedną prośbę. Teraz wszystko zależy od Kasi
  4. Agata Duda – WIEK, WZROST, POCHODZENIE, STYLIZACJE
  5. Żona Macieja Stuhra unika mediów. Kim jest Katarzyna Błażejewska-Stuhr?
Poprzedni artykułKinga Rusin nago na okładce! Gwiazda zdecydowała się na odważną sesję w słusznej sprawie
Następny artykułKomar tygrysi w Polsce! Jest niezwykle niebezpieczny, jak go rozpoznać?
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.