Marta Manowska nie narzekała ostatnio ani na brak obowiązków, ani stresujących wyzwań. Wszystko to kosztowało ją wiele stresu. Nic dziwnego, że postanowiła poddać się specjalnemu, terapeutycznemu zabiegowi. Relacja z niego trafiła do mediów.

Dziennikarka nie tylko pracuje na planach programów, które prowadzi. Ostatnio zaangażowała się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Wspierała też Bogusię po tragicznej śmierci Krzysztofa z „Rolnik szuka żony”.

Marta Manowska „zrobiła coś dla siebie”

Ostatnie tygodnie musiały być dla gwiazdy bardzo wyczerpujące. Samobójcza śmierć Krzysztofa z programu „Rolnik szuka żony” nie tylko nią wstrząsnęła, ale też skłoniła do wspierania wdowy po mężczyźnie.

Oprócz tego Manowska żywo angażuje się w pomoc osobom z Ukrainy. Gwiazda współpracuje z fundacją, zajmującą się szukaniem domów dla chorych ukraińskich dzieci i ich rodzin, które trafiły do Polski. Pomaga też organizować aukcje charytatywne.

Nie powiem, że nie miałam dziś kryzysów. I to wielu. […] Przeraża mnie skala. Dziś wiele razy nie wiedziałam, jak odpowiedzieć na zadawane mi przez osoby oferujące pomoc, pytania, bo sama nie znałam odpowiedzi – opowiadała na Instagramie.

Nic zatem dziwnego, że po tak ogromnie stresujących, wymagających czynnościach postanowiła, jak to sama ujęła „zrobić coś dla siebie”. Udała się w tym celu do specjalnej kliniki.

Marta Manowska na zabiegu endermologii

Robienie czegoś dla siebie – część druga. Bardzo dziękuję Klinice Absolu za to, że mi o tym nieustająco przypomina. Dzisiaj zaczynamy od endermologii, to mój ukochany zabieg na ciało – chwali się Manowska na Instagramie.

Na zdjęciach i nagraniach, opublikowanych przez prezenterkę możemy zobaczyć, jak wyglądała sala zabiegowa oraz specjalny kostium, który zakłada się do masażu endermologicznego.

Jest to rodzaj zabiegu, wykonywany za pomocą urządzenia pracującego pod ciśnieniem, bezinwazyjnie wywierającego efekty kosmetyczne oraz rehabilitacyjne w głębokich strukturach skóry i mięśni całego ciała. Ma dawać efekt odmłodzenia, odchudzenia oraz oczyszczenia.

Zobacz zdjęcia:

Marta Manowska
Fot. instagram.com/martamanowska
Marta Manowska
Fot. instagram.com/martamanowska
Marta Manowska
Fot. instagram.com/martamanowska
Marta Manowska
Fot. instagram.com/martamanowska

Źródło: hellozdrowie.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ile waży żona Michała Żebrowskiego? Pokazała zdjęcie bez retuszu, Aleksandra jest tuż przed porodem
  2. Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”
  3. „Rolnicy. Podlasie”: Duża zmiana w gospodarstwie Andrzeja. Rolnikowi będzie się teraz lepiej pracowało