Nie ma wątpliwości, że Marta Manowska to kobieta z klasą. Prezenterka zawsze wie, jak zachować się stosownie do okazji i w przeciwieństwie do niektórych celebrytek nie próbuje szokować ciałem i kreacjami. Teraz jednak zdecydowała się nieco swoją figurą pochwalić.

W sieci pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym prowadząca „Sanatorium miłości” odsłoniła więcej niż zwykle. Jej obserwujący są takim wydaniem prezenterki wprost zachwyceni. Nie ma się im co dziwić.

Co pokazała Marta Manowska?

Gwiazda Telewizji Polskiej wielokrotnie za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych pokazywała, że lubi wolny czas spędzać aktywnie, nie stroniąc przy tym od wrażeń czy adrenaliny. Ostatnia z opublikowanych fotografii tylko to potwierdza.

Widać na niej bowiem prezenterkę siedzącą na motorze. Manowska jest ubrana w fachowy kombinezon, a na głowie ma nawet kask. Choć na niektórych ujęciach strój zapięty jest pod samą szyję, na innych Marta pozuje już w całkowicie rozpiętej kurtce, pod którą ma jedynie stanik. Przez to eksponuje swój zgrabny brzuch.

Marta Manowska zachwyciła fanów

Nieco buntowniczy klimat wakacyjnej fotki Marty zachwycił w zasadzie wszystkich obserwujących. Ci w sekcji komentarzy tłumnie dali znać, co myślą nie tylko o ciele prezenterki, ale też jej miłości do motoryzacji. Śmiało można założyć, że po tej publikacji grono jej wielbicieli znacznie się powiększyło.

– Szalona — pisze jedna z fanek.

Szybka jazda, coś się rozpięło ironizuje nieco inny z zachwyconych internautów.

– Ślicznotka — kwituje następy z wielbicieli.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska pokazała się od nieznanej strony. „Zawsze o tym marzyłam”
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl