Marta Manowska przez wiele lat prowadziła najpopularniejsze programy telewizyjne TVP. Niedawno wyszło na jaw, że stacja postanowiła wprowadzić zmiany. Prezenterka nie powróci już do swojej roli w muzycznym „The Voice Senior”.

Gwiazda TVP od pierwszych sezonów współtworzyła największe hity programowe takie jak: „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości” oraz „The Voice Senior”. Marta Manowska dała się poznać widzom jako prezenterka pełna ciepła i empatii. Niestety okazuje się, że zmiany dopadły również ją. W rolę prowadzącej muzycznego show wcieli się gwiazda „Pytanie na śniadanie”.

Marta Manowska nie powróci z nowym sezonem hitu TVP

Kolejna odsłona „The Voice Senior” pojawi się w ofercie programowej już w 2023 roku. Widzowie będą mogli poznać utalentowanych uczestników, którzy będą chcieli przekonać do siebie grono gwiazdorskiego jury. Produkcja przygotowała dla odbiorców sporo emocji.

W roli prezenterki programu TVP nie zobaczymy bowiem Marty Manowskiej. Decyzja stacji została przekazana podczas porannej emisji „Pytanie na śniadanie”. Nie bez powodu to właśnie ten program przekazał ostateczną decyzję. Zastępczyni jest znaną gwiazdą śniadaniówki.

Marta Manowska odstąpiła miejsce w „The Voice Senior” Małgorzacie Tomaszewskiej. Dziennikarka i modelka popularność zyskała dzięki prowadzeniu „Pytanie na śniadanie”, gdzie często pojawia się w duecie z Aleksandrem Sikorą.

Prezenterki śniadaniówki nie mogą się doczekać debiutu ich koleżanki, która od lat zasiada na kanapie znanego programu. Nowa rola z pewnością będzie ciekawym doświadczeniem dla Małgorzaty Tomaszewskiej, o którym opowie na słynnej kanapie „Pytanie na śniadanie”.

Marta Manowska nie znika z TVP

Fani dziennikarki z przykrością przyjęli informacje o nagłych zmianach. Stacja jednak nie zrezygnowała ze współpracy z ulubienicą widzów. Marta Manowska nadal będzie prezenterką „Rolnik szuka żony” oraz „Sanatorium miłości”.

Co więcej, podczas emisji „Pytanie na śniadanie” prowadzący nieśmiało wspomnieli o nowych obowiązkach gwiazdy, które niemożliwą jej pojawienie się na planie muzycznego show.

Być może widzowie TVP już niedługo zobaczą Martę Manowską w zupełnie niespodziewanej roli. Dziennikarka o pracy na planie często wspomina w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu pokazała kulisy sesji zdjęciowej, które zachwyciły internautów. Okazuje się, że prezenterka świetnie czuje się również w modelingu.

To nie pierwszy raz, gdy stacja stawia przed swoimi pracownikami nowe wyzwania. Bądź co bądź już niedługo będziemy świadkami tego, jak Kasia Cichopek radzi sobie z dekoratorską metamorfozą wnętrz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska pokazała się od nieznanej strony. „Zawsze o tym marzyłam”
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim


Źródło: Wp.pl