Marta Manowska dała się poznać jako osoba niezwykle empatyczna, ale też emocjonalna. Zdarzało jej się wzruszyć na wizji, choćby w trakcie nagrań do programów takich jak „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości”. Niestety, dziś też miała powód, by uronić łzę.

Opowiedziała o tym za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. Jak się okazało, musiała pożegnać bliską jej osobę, która właśnie odeszła.

Marta Manowska żegna przyjaciela

Dziś poinformowano bowiem o śmierci Krzysztofa Przelaskowskiego ps. „Struś”, który brał udział w Powstaniu Warszawskim. 16-letni wówczas chłopiec był harcerzem i posłańcem pocztowym. W trakcie wojny stracił mamę, która została zastrzelona przez niemieckiego żołnierza.

– Dziękuje za Twoje zaufanie i Twoją przyjaźń — napisała prezenterka.

Jak możemy zrozumieć z posta Manowskiej, miała okazję towarzyszyć Przelaskowskiemu w wielu momentach, zarówno tych podniosłych, jak i codziennych. Stwierdziła nawet, że możliwość poznania go była dla niej zaszczytem.

Marta Manowska żegna uczestników

Niestety, wspomniany wyżej bohater nie jest jedyną osobą, z którą w ostatnim czasie przyszło pożegnać się Marcie Manowskiej. Całkiem niedawno zmarła bowiem Nina, uczestniczka „Sanatorium Miłości”, która później miała także epizod w „The Voice Senior”.

Na domiar złego kilka tygodni wcześniej cała Polska żyła samobójczą śmiercią Krzysztofa, bohatera programu „Rolnik szuka żony”, który w ostatniej edycji znalazł miłość. Manowska była nawet na jego ślubie, więc tym bardziej było jej ciężko przyjąć do wiadomości smutne nowiny.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”. Kamila Boś wściekła na artykuł na swój temat. Twierdzi, że doszło do oszustwa
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić

 

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl