Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Manowska wspiera Bogusię. Poruszające, co zrobiła dla wdowy po Krzysztofie z „Rolnik szuka żony”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.06.2022 23:11

Marta Manowska wspiera Bogusię. Poruszające, co zrobiła dla wdowy po Krzysztofie z „Rolnik szuka żony”

Marta Manowska
kadr z programu „Rolnik szuka żony” Pawel Wodzynski/East News

Wszyscy są wstrząśnięci niespodziewaną i przedwczesną śmiercią jednego z uczestników programu „Rolnik szuka żony”. 56-letni Krzysztof Pachucki postanowił popełnić samobójstwo. Teraz wdowę po zmarłym mężczyźnie wspiera sama Marta Manowska.

Dziennikarka uważała się za prawdziwą „matkę związku” uczestników programu „Rolnik szuka żony”. Nic dziwnego, że w tym ciężkim okresie postanowiła wesprzeć Bogusię i udzielić jej niezbędnej pomocy.

Marta Manowska wspiera Bogusię po śmierci męża

Bogusia i Krzysztof byli jedną z najpopularniejszych par z programu „Rolnik szuka żony”. Zakochani od razu wpadli sobie w oko i już w programie widać było między nimi ogromną chemię. Krótko po zakończeniu show para podjęła decyzję o ślubie. Na uroczystości nie mogło zabraknąć również prowadzącej show — Marty Manowskiej, która uważała się za osobę odpowiedzialną za poznanie rolnika i jego ukochanej.

Jakiś czas temu polskie media obiegła smutna wiadomość o niespodziewanej śmierci 56-letniego Krzysztofa. Uczestnik reality show TVP wyszedł z domu, a później popełnił samobójstwo. Mężczyzna przez długi czas zmagał się z depresją, w walce wspierała go także ukochana Bogusia. Teraz pogrążoną w żałobie kobietę wspierają rodzina i bliscy przyjaciele.

Jedną z osób, która nie pozostała obojętna na cierpienie Bogusi, jest Marta Manowska. Według informacji udostępnionych przez tabloid „Super Express” dziennikarka podała uczestniczce reality show swój prywatny numer telefonu, aby ta mogła w łatwy sposób skontaktować się z nią w razie potrzeby. Wdowa może liczyć na jej wsparcie i niezbędną pomoc.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tuż przed śmiercią Krzysztof Krawczyk podjął kluczową decyzję. Rodzina do dziś nie może się porozumieć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Źródło: Super Express